Francuska przygoda Hotelarzy rozpocz臋ta!

W sobot臋 17 wrze艣nia 16 osobowa uczni贸w Technikum Hotelarstwa w towarzystwie koordynatora projektu Pani Magdaleny Geniusz-Starostki i Pani Miros艂awy 艁ukaszewskiej wyruszy艂a na miesi臋czne praktyki zawodowe do Francji.

Po po偶egnaniu z najbli偶szymi przyszed艂 czas na podr贸偶 autobusem do Warszawy na lotnisko. Lot odby艂 si臋 z przesiadk膮 w Monachium i na miejsce grupa dotar艂a po godzinie 21ej. Z lotniska w Tuluzie sta偶yst贸w odebra艂 autokar ze szko艂y partnerskiej. Pierwsze dwa dni m艂odzie偶 wraz z聽opiekunami sp臋dzi艂a na uroczym campingu w miejscowo艣ci Masseube. By艂 to czas na poznanie szko艂y partnerskiej oraz regionu. W niedziel臋 wszyscy wyruszyli na wycieczk臋 do 艣redniowiecznego miasta obronnego Carcassonne. Znane na ca艂ym 艣wiecie miejsce zachwyci艂o uczni贸w swoim rozmiarem, a urokliwe ma艂e uliczki wprowadzi艂y wszystkich we francuski romantyczny klimat tego miejsca. W poniedzia艂ek rano po wsp贸lnym 艣niadaniu na sto艂贸wce szkolnej przyszed艂 czas na podpisanie um贸w francuskich i wszyscy聽wyruszyli do miejsc odbywania sta偶u. Uczniowie zostali rozwiezieni do 8 hoteli w regionie Midi-Pyr茅n茅es gdzie przez najbli偶szy miesi膮c b臋d膮 poznawa膰 tajniki sztuki hotelarskiej i doskonali膰 znajomo艣膰 tego pi臋knego j臋zyka.

Zapraszamy do galerii gdzie zdj臋cia z podr贸偶y i pierwszych dni pobytu!

Skip to content