Francuska przygoda Hotelarzy rozpocz─Öta!

W sobot─Ö 17 wrze┼Ťnia 16 osobowa uczni├│w Technikum Hotelarstwa w towarzystwie koordynatora projektu Pani Magdaleny Geniusz-Starostki i Pani Miros┼éawy ┼üukaszewskiej wyruszy┼éa na miesi─Öczne praktyki zawodowe do Francji.

Po po┼╝egnaniu z najbli┼╝szymi przyszed┼é czas na podr├│┼╝ autobusem do Warszawy na lotnisko. Lot odby┼é si─Ö z przesiadk─ů w Monachium i na miejsce grupa dotar┼éa po godzinie 21ej. Z lotniska w Tuluzie sta┼╝yst├│w odebra┼é autokar ze szko┼éy partnerskiej. Pierwsze dwa dni m┼éodzie┼╝ wraz z┬áopiekunami sp─Ödzi┼éa na uroczym campingu w miejscowo┼Ťci Masseube. By┼é to czas na poznanie szko┼éy partnerskiej oraz regionu. W niedziel─Ö wszyscy wyruszyli na wycieczk─Ö do ┼Ťredniowiecznego miasta obronnego Carcassonne. Znane na ca┼éym ┼Ťwiecie miejsce zachwyci┼éo uczni├│w swoim rozmiarem, a urokliwe ma┼ée uliczki wprowadzi┼éy wszystkich we francuski romantyczny klimat tego miejsca. W poniedzia┼éek rano po wsp├│lnym ┼Ťniadaniu na sto┼é├│wce szkolnej przyszed┼é czas na podpisanie um├│w francuskich i wszyscy┬áwyruszyli do miejsc odbywania sta┼╝u. Uczniowie zostali rozwiezieni do 8 hoteli w regionie Midi-Pyr├ęn├ęes gdzie przez najbli┼╝szy miesi─ůc b─Öd─ů poznawa─ç tajniki sztuki hotelarskiej i doskonali─ç znajomo┼Ť─ç tego pi─Öknego j─Özyka.

Zapraszamy do galerii gdzie zdj─Öcia z podr├│┼╝y i pierwszych dni pobytu!

Skip to content