Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej jest doskonałą okazją do zwrócenia uwagi na pracę, ofiarność i zaangażowanie nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły w kształcenie i wychowanie młodzieży.

To między innymi oni, w znacznej mierze, przyczyniają się do tego, że wyrastamy na odpowiedzialnych, tolerancyjnych i wrażliwych ludzi. To święto to czas podsumowań i podziękowań za codzienny wysiłek wkładany w edukację. Cała społeczność naszej szkoły jest bardzo dumna z otrzymanego przez Panią Dyrektor Małgorzatę Kołodziejską prestiżowego wyróżnienia potwierdzonego statuetką „Dyrektor z Pasją”. Otrzymują ją dyrektorzy, którzy prowadzą i nadzorują inspirujące projekty edukacyjne oraz zarządzają swoją placówką w sposób nowoczesny, co wyróżnia ją na rynku usług edukacyjnych. Praca i trud wychowawczy naszych nauczycieli został doceniony poprzez: Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej – dla Pani Izabeli Raksy, Nagrodę Starosty Powiatu Radomszczańskiego – dla Pani Marzeny Sommerfeld i Pani Małgorzaty Skalik. Wielu spośród nauczycieli zostało wyróżnionych przez Panią Dyrektor Małgorzatę Kołodziejską, która podczas uroczystej akademii wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły. Z kolei my – uczniowie podziękowaliśmy naszym pedagogom przedstawiając montaż słowno – muzyczny przygotowany przez młodzież klasy IV a i IV b. Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole to także tradycyjne już ślubowanie uczniów klas I.

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku

Skip to content