Dzień Edukacji Narodowej

Dzie┼ä Edukacji Narodowej jest doskona┼é─ů okazj─ů do zwr├│cenia uwagi na prac─Ö, ofiarno┼Ť─ç i zaanga┼╝owanie nauczycieli oraz wszystkich pracownik├│w szko┼éy w kszta┼écenie i wychowanie m┼éodzie┼╝y.

To mi─Ödzy innymi oni, w znacznej mierze, przyczyniaj─ů si─Ö do tego, ┼╝e wyrastamy na odpowiedzialnych, tolerancyjnych i wra┼╝liwych ludzi. To ┼Ťwi─Öto to czas podsumowa┼ä i podzi─Ökowa┼ä za codzienny wysi┼éek wk┼éadany w edukacj─Ö. Ca┼éa spo┼éeczno┼Ť─ç naszej szko┼éy jest bardzo dumna z otrzymanego przez Pani─ů Dyrektor Ma┼égorzat─Ö Ko┼éodziejsk─ů presti┼╝owego wyr├│┼╝nienia potwierdzonego statuetk─ů ÔÇ×Dyrektor z Pasj─ůÔÇŁ. Otrzymuj─ů j─ů dyrektorzy, kt├│rzy prowadz─ů i nadzoruj─ů inspiruj─ůce projekty edukacyjne oraz zarz─ůdzaj─ů swoj─ů plac├│wk─ů w spos├│b nowoczesny, co wyr├│┼╝nia j─ů na rynku us┼éug edukacyjnych. Praca i trud wychowawczy naszych nauczycieli zosta┼é doceniony poprzez: Nagrod─Ö Ministra Edukacji Narodowej – dla Pani Izabeli Raksy, Nagrod─Ö Starosty Powiatu Radomszcza┼äskiego – dla Pani Marzeny Sommerfeld i Pani Ma┼égorzaty Skalik. Wielu spo┼Ťr├│d nauczycieli zosta┼éo wyr├│┼╝nionych przez Pani─ů Dyrektor Ma┼égorzat─Ö Ko┼éodziejsk─ů, kt├│ra podczas uroczystej akademii wr─Öczy┼éa Nagrody Dyrektora Szko┼éy. Z kolei my ÔÇô uczniowie podzi─Ökowali┼Ťmy naszym pedagogom przedstawiaj─ůc monta┼╝ s┼éowno ÔÇô muzyczny przygotowany przez m┼éodzie┼╝ klasy IV a i IV b. Dzie┼ä Edukacji Narodowej w naszej szkole to tak┼╝e tradycyjne ju┼╝ ┼Ťlubowanie uczni├│w klas I.

Samorz─ůd Uczniowski Zespo┼éu Szk├│┼é Ekonomicznych w Radomsku

Skip to content