Wspomnienia ze sta┼╝u we Francji

16 pa┼║dziernika 2016r. Hotelarze z klas III zako┼äczyli miesi─Öczny sta┼╝ we Francji. By┼é to dla wszystkich wyj─ůtkowy czas zar├│wno ze wzgl─Ödu na zdobyte do┼Ťwiadczenie zawodowe jak i rozw├│j osobowo┼Ťci .

Te cztery tygodnie sp─Ödzone na sta┼╝u pozwoli┼éy m┼éodzie┼╝y zaobserwowa─ç jak funkcjonuj─ů hotele we Francji, sprawdzi─ç swoj─ů wiedz─Ö w praktyce, rozwin─ů─ç swoje kompetencje spo┼éeczne i organizacyjne. Do codziennych obowi─ůzk├│w naszych uczni├│w nale┼╝a┼éa praca w restauracji przy obs┼éudze go┼Ťci, przygotowywanie posi┼ék├│w w kuchni hotelowej i praca w jednostkach mieszkalnych. Codzienny kontakt z j─Özykiem i kultur─ů tego kraju zaowocowa┼éy zdobyciem wi─Ökszej p┼éynno┼Ťci┬á w pos┼éugiwaniu si─Ö j─Özykiem francuskim. Natomiast czas wolny i kontakty z r├│wie┼Ťnikami by┼éy okazj─ů do odpr─Ö┼╝enia si─Ö i poznania kultury kraju, kt├│rego j─Özyka m┼éodzie┼╝ uczy si─Ö. Na zako┼äczenie sta┼╝u odby┼éo si─Ö uroczyste rozdanie certyfikat├│w i wycieczka do Biarritz nad Ocean Atlantycki gdzie wszyscy mieli okazje odpocz─ů─ç i powspomina─ç cztery tygodnie francuskiej przygody. Zapraszamy do galerii gdzie mo┼╝na obejrze─ç zdj─Öcia z pobytu we Francji.

Projekt ÔÇ×Mobilno┼Ť─ç otwiera drzwi EuropyÔÇŁ dofinansowano ze ┼Ťrodk├│w programu POWER realizowanego na zasadach programu Erasmus+ Sektor kszta┼écenie i szkolenie zawodowe
Akcja 1 ÔÇ×Mobilno┼Ť─ç EdukacyjnaÔÇŁ

 

Skip to content