„…ZAMIAST KWIATKA”

Jak co roku spo┼éeczno┼Ť─ç┬á naszej szko┼éy z okazji Dnia Edukacji Narodowej zbiera┼éa pieni─ůdze na rzecz os├│b potrzebuj─ůcych.

Tym razem pomogli┼Ťmy podopiecznym ┼é├│dzkiego Interwencyjnego O┼Ťrodka Preadopcyjnego. Opiek─Ö znajduj─ů┬á tu dzieci od trzeciego dnia ┼╝ycia do uko┼äczenia roku, dzieci z ÔÇ×okien ┼╝yciaÔÇŁ i te porzucone na szpitalnych oddzia┼éach. Plac├│wka nosi nazw─Ö ÔÇ×Tuli LuliÔÇŁi┬á rozpocz─Ö┼éa dzia┼éalno┼Ť─ç z dniem 1 pa┼║dziernika br. G┼é├│wnym celem inicjatywy jest jak najszybsze przywr├│cenie dzieciom rodziny poprzez umo┼╝liwienie powrotu do rodzic├│w biologicznych czy te┼╝ powierzenie ich rodzinie adopcyjnej lub zast─Öpczej.
Dzi─Öki wsparciu naszych uczni├│w i nauczycieli uda┼éo nam si─Ö zebra─ç kwot─Ö 1131,30 z┼é. Mamy nadziej─Ö ,┼╝e dzi─Öki naszym tradycyjnym ju┼╝ zbi├│rkom przyczynimy si─Ö cho─ç w niewielkim stopniu do zwi─Ökszenia wra┼╝liwo┼Ťci na ludzkie nieszcz─Ö┼Ťcie.

Samorz─ůd Uczniowski Zespo┼éu Szk├│┼é Ekonomicznych

Skip to content