Szkolny konkurs ekologiczno-artystyczny „Z ekologi─ů za pan brat”

26 pa┼║dziernika br. klasy IVd i IVc zorganizowa┼éy w szkole konkurs artystyczno-ekologiczny "Z ekologi─ů za pan brat".

Celem konkursu by┼éo┬ám.in. zaprojektowanie i wykonanie ┬ástroju ekologicznego z┬á tworzywa sztucznego pochodz─ůcego z odpad├│w Ka┼╝da z klas┬ázaprojektowa┼éa i przygotowa┼éa wcze┼Ťniej kompletny str├│j wykonany z dowolnych materia┼é├│w, kt├│re przeznaczone s─ů do wyrzucenia. Mog┼éy to by─ç worki na ┼Ťmieci, puszki, butelki, papier, plastikowe lub papierowe opakowania ÔÇô wszystko zale┼╝a┼éo od inwencji tw├│rczej uczestnik├│w. Odby┼éy si─Ö r├│wnie┼╝ konkursy z wiedzy ekologicznej i sprawno┼Ťciowej.

Tematyka tych konkursów bardzo zainteresowała uczniów, czego dowodem były bardzo pomysłowe, wykonane własnoręcznie dzieła sztuki modowej. Konkursy zostały zorganizowane w ramach  przedsięwzięcia ekologicznego.

Oto laureaci szkolnego konkursu ÔÇ×Z ekologi─ů za pan bratÔÇŁ, kt├│rzy uzyskali najwy┼╝sz─ů sum─Ö punkt├│w ze wszystkich konkurencji:

I m-ce ÔÇô klasa IIIa

II m-ce ÔÇô klasa IIc

III m-c eÔÇô klasa IIIf

 

Skip to content