ZSE laureatem Og贸lnopolskiego Konkursu na Najaktywniejsz膮 Szko艂臋 w ramach programu Otwarta firma

Konkurs na najaktywniejsz膮 szkol臋 VIII edycji programu OTWARTA FIRMA zosta艂 rozstrzygni臋ty! Zesp贸艂 Szk贸艂 Ekonomicznych w Radomsku znalaz艂 si臋 w艣r贸d laureat贸w. Zostali艣my wyr贸偶nieni statuetk膮聽 i znale藕li艣my si臋 w gronie 10 najaktywniejszych szk贸艂 ponadgimnazjalnych w Polsce.

Warto podkre艣li膰, 偶e w tej edycji wzi臋艂y udzia艂 553 szko艂y. Koordynatork膮 wszystkich dzia艂a艅 w ramach programu by艂a Pani聽 Sylwia Gnoi艅ska, nauczyciel przedmiot贸w zawodowych.

Dzi臋ki udzia艂owi w projekcie OTWARTA FIRMA nasza szko艂a otrzyma艂a mo偶liwo艣膰 wzbogacenia swojej oferty edukacyjnej o ciekawe zaj臋cia przygotowuj膮ce uczni贸w do planowania 艣cie偶ki edukacyjnej, poniewa偶 celem 艢wiatowego Tygodnia Przedsi臋biorczo艣ci jest stworzenie 艣rodowiska spo艂ecznego, kt贸re aktywnie wspiera przedsi臋biorcze postawy i inicjatywy m艂odych ludzi. W bie偶膮cym roku szkolnym tak偶e aktywnie w艂膮czymy si臋 w realizacj臋 IX edycji programu, kt贸ry odb臋dzie si臋 w dniach 14-18 listopada.

Sylwia Gnoi艅ska- nauczyciel przedmiot贸w zawodowych

Skip to content