ZSE laureatem Ogólnopolskiego Konkursu na Najaktywniejszą Szkołę w ramach programu Otwarta firma

Konkurs na najaktywniejszą szkolę VIII edycji programu OTWARTA FIRMA został rozstrzygnięty! Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku znalazł się wśród laureatów. Zostaliśmy wyróżnieni statuetką  i znaleźliśmy się w gronie 10 najaktywniejszych szkół ponadgimnazjalnych w Polsce.

Warto podkreślić, że w tej edycji wzięły udział 553 szkoły. Koordynatorką wszystkich działań w ramach programu była Pani  Sylwia Gnoińska, nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Dzięki udziałowi w projekcie OTWARTA FIRMA nasza szkoła otrzymała możliwość wzbogacenia swojej oferty edukacyjnej o ciekawe zajęcia przygotowujące uczniów do planowania ścieżki edukacyjnej, ponieważ celem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi. W bieżącym roku szkolnym także aktywnie włączymy się w realizację IX edycji programu, który odbędzie się w dniach 14-18 listopada.

Sylwia Gnoińska- nauczyciel przedmiotów zawodowych

Skip to content