Gala Wolontariatu

5 grudnia br. odbył się I Radomszczański Dzień Wolontariatu. Imprezie towarzyszyły występy muzyczne i teatralne.

Pi─Öknie za┼Ťpiewa┼éa uczennica z kl. II a TE Anna Ko┼éodziejska, natomiast uczniowie z kl. II d HOT (Karolina Baran, Kinga Zagaj, Micha┼é St─Öpie┼ä) w┼é─ůczyli si─Ö w przygotowanie pocz─Östunku dla uczestnik├│w gali. Dzi─Ökujemy za wsparcie oraz zaanga┼╝owanie w liczne akcje szkolnego ko┼éa wolontariatu: Pani Ma┼égorzacie Ko┼éodziejskiej – dyrektor ZSE, Pani Marzenie Sommerfeld – zast─Öpcy dyrektora, nauczycielom oraz uczniom. Pami─Ötajmy, ┼╝e wolontariat jest wyj─ůtkow─ů form─ů aktywno┼Ťci. Celem organizacji jest niesienie pomocy potrzebuj─ůcym ludziom i zwierz─Ötom, dlatego wa┼╝ne jest rozwijanie postawy ┼╝yczliwo┼Ťci, bezinteresowno┼Ťci, wra┼╝liwo┼Ťci na potrzeby innych, a tak┼╝e zgodna wsp├│┼épraca i u┼Ťmiech ­čÖé

Skip to content