Gala Wolontariatu

5 grudnia br. odby艂 si臋 I Radomszcza艅ski Dzie艅 Wolontariatu. Imprezie towarzyszy艂y wyst臋py muzyczne i teatralne.

Pi臋knie za艣piewa艂a uczennica z kl. II a TE Anna Ko艂odziejska, natomiast uczniowie z kl. II d HOT (Karolina Baran, Kinga Zagaj, Micha艂 St臋pie艅) w艂膮czyli si臋 w przygotowanie pocz臋stunku dla uczestnik贸w gali. Dzi臋kujemy za wsparcie oraz zaanga偶owanie w liczne akcje szkolnego ko艂a wolontariatu: Pani Ma艂gorzacie Ko艂odziejskiej – dyrektor ZSE, Pani Marzenie Sommerfeld – zast臋pcy dyrektora, nauczycielom oraz uczniom. Pami臋tajmy, 偶e wolontariat jest wyj膮tkow膮 form膮 aktywno艣ci. Celem organizacji jest niesienie pomocy potrzebuj膮cym ludziom i zwierz臋tom, dlatego wa偶ne jest rozwijanie postawy 偶yczliwo艣ci, bezinteresowno艣ci, wra偶liwo艣ci na potrzeby innych, a tak偶e zgodna wsp贸艂praca i u艣miech 馃檪

Skip to content