OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z RACHUNKOWOŚCI W TORUNIU

2 grudnia 2016 roku  uczennice z  klas IV A: Magdalena Leszcz, Marcelina Bukowiec , Kinga Klimczak, Karolina Kukulska oraz z  IV D:  Aleksandra Owczarek, Anna Saternus, Ewa Tomaszewska reprezentowały naszą szkołę na  XVII Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Rachunkowości dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych w gmachu Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Pytania i zagadnienia konkursowe obejmowały zakres wiedzy z rachunkowości finansowej, przede wszystkim z księgowości i sprawozdawczości. Maturzystki  naszej szkoły uzyskały dobre wyniki i zdobyły nowe doświadczenia. Po zakończeniu konkursu był czas na krótki spacer „Bajecznym deptakiem”  Staromiejskiego Rynku  i  na zakupienie smacznych toruńskich pierników.

                                                                                Elżbieta Maks i Mirosława Łukaszewska

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress