Powiatowy Konkurs na E-kartkę Bożonarodzeniową

Starostwo Powiatu Radomszczańskiego ogłosiło konkurs na e-kartkę bożonarodzeniową, skierowany do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu radomszczańskiego.

Zespół Szkół Ekonomicznych reprezentowały dwie uczennice Sylwia Klimczyk z kl. III F – fototechnik i Natalia Muranowicz z kl. I E – technik cyfrowych procesów graficznych. Każdy uczestnik mógł wykonać tylko jedną pracę w formacie gif lub jpg zgodnie z wytycznymi podanymi w regulaminie konkursu. W dniu 1 grudnia 2016 r. – nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu i uczennice naszej szkoły zdobyły: I miejsce – Sylwia Klimczyk oraz wyróżnienie Natalia Muranowicz. Wręczenie nagród odbyło się 8 grudnia 2016r. o godzinie 10:00 w siedzibie starostwa. Upominki osobom wyróżnionym oraz zwyciężczyni konkursu wręczył Starosta Pan Andrzej Plutecki oraz wice Starostą Panem Robertem Zakrzewskim.

Skip to content