Ubieramy choinkę z młodzieżą Specjalnego Ośrodka Szkolno –Wychowawczego

Uczniowie klas I b, wraz opiekunem p. Moniką Molińską , wzięli udział w III Festiwalu Choinki pt. „Magia Świąt” organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Radomsku.

Podczas  tej przedświątecznej imprezy młodzież uczestniczyła w konkursie  na najładniej ubraną choinkę. Uczniowie własnoręcznie wykonanymi ozdobami, wspólnie z wychowankami SOSW, ozdabiali wylosowane wcześniej drzewka.

Jury podczas pracy oceniało integrację młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z uczniami SOSW. Jesteśmy dumni, że w tej kategorii zajęliśmy I miejsce i otrzymaliśmy dyplom za wzorową integrację z młodzieżą ośrodka. Choinki ocenione będą przez wychowanków  SOSW a ogłoszenie wyników nastąpi w Miejskim Domu Kultury 14.12.21016r  podczas VI Koncertu Grudniowego.

ZSE w Radomsku  otrzymał od wychowanków  SOSW  jako nagrodę  żywe drzewko choinkowe i książkę.

Skip to content