IX plener malarski – Pejza偶 Malowany Ziemi 艁贸dzkiej

Dnia 13.01.2017 r. o godz. 11:00 聽w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odby艂 si臋 wernisa偶聽IX pleneru malarskiego Pejza偶 Malowany Ziemi 艁贸dzkiej.

Uczniowie naszej szko艂y wraz z nauczycielami p. Edyt膮 Sm臋dzik i p. Joann膮 Handydraj uczestniczyli w tym artystycznym wydarzeniu. Mieli艣my przyjemno艣膰 zapozna膰 si臋 z tw贸rczo艣ci膮 malarsk膮 artyst贸w przedstawiaj膮c膮 malownicze miejsca powiatu zgierskiego, przedstawiaj膮ce budynki 艣wieckie, sakralne oraz otaczaj膮c膮 nas natur臋.

Nasi uczniowie zostali zaproszeni do uczestnictwa w nast臋pnym X jubileuszowym plenerze malarskim Pejza偶 Malowany Ziemi 艁贸dzkiej maj膮cym ukaza膰 pi臋kno powiatu radomszcza艅skiego oraz na wernisa偶 poplenerowy. B臋dzie to okazja dla naszych fototechnik贸w do rozwijania swych umiej臋tno艣ci reporterskich, a pozostali uczniowie b臋d膮 mogli kszta艂towa膰 swoj膮 wra偶liwo艣膰 na pi臋kno otaczaj膮cego nas 艣wiata.

Po wizycie w galerii odby艂 si臋 kr贸tki wyst臋p wokalny, kt贸ry mia艂 na celu urozmaicenie ca艂ego wydarzenia. Jeste艣my bardzo wdzi臋czni za zaproszenie Zespo艂u Szk贸艂 Ekonomicznych do wsp贸艂pracy w tak wa偶nym dla naszego regionu przedsi臋wzi臋ciu.

Skip to content