IX plener malarski – Pejzaż Malowany Ziemi Łódzkiej

Dnia 13.01.2017 r. o godz. 11:00  w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbył się wernisaż IX pleneru malarskiego Pejzaż Malowany Ziemi Łódzkiej.

Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami p. Edytą Smędzik i p. Joanną Handydraj uczestniczyli w tym artystycznym wydarzeniu. Mieliśmy przyjemność zapoznać się z twórczością malarską artystów przedstawiającą malownicze miejsca powiatu zgierskiego, przedstawiające budynki świeckie, sakralne oraz otaczającą nas naturę.

Nasi uczniowie zostali zaproszeni do uczestnictwa w następnym X jubileuszowym plenerze malarskim Pejzaż Malowany Ziemi Łódzkiej mającym ukazać piękno powiatu radomszczańskiego oraz na wernisaż poplenerowy. Będzie to okazja dla naszych fototechników do rozwijania swych umiejętności reporterskich, a pozostali uczniowie będą mogli kształtować swoją wrażliwość na piękno otaczającego nas świata.

Po wizycie w galerii odbył się krótki występ wokalny, który miał na celu urozmaicenie całego wydarzenia. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaproszenie Zespołu Szkół Ekonomicznych do współpracy w tak ważnym dla naszego regionu przedsięwzięciu.

Skip to content