Og├│lnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym

Organizatorem Og├│lnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym ÔÇ×Wybieram WyboryÔÇŁ s─ů Pa┼ästwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze.

Konkurs przeznaczony jest dla uczni├│w szk├│┼é ponadgimnazjalnych, Celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego w┼Ťr├│d Uczni├│w, propagowanie idei udzia┼éu w wyborach oraz ┼Ťwiadomego uczestnictwa w procesie wyborczym. Konkurs sk┼éada si─Ö z trzech etap├│w: szkolnego, wojew├│dzkiego i og├│lnopolskiego.

Wszystkich zainteresowanych uczniów udziałem w konkursie prosimy o zgłaszanie się do p. Ewy Żakowskiej lub p. Agnieszki Kuligowskiej

Regulamin Og├│lnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym ÔÇ×Wybieram WyboryÔÇŁ – POBIERZ

Zg┼éoszenie do Og├│lnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym ÔÇ×Wybieram WyboryÔÇŁ – POBIERZ