VI edycja Powiatowego Dnia Języków Obcych

16 lutego 2107 roku o godz. 9 odbędzie się już 6 edycja Powiatowego Dnia Języków Obcych – imprezy językowej przygotowanej dla młodzieży szkół gimnazjalnych z Powiatu Radomszczańskiego.

Jak co roku wydarzenie to cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W przygotowanych przez nas konkursach weźmie udział aż 16 szkól gimnazjalnych –  są to ZSG nr2, ZSG nr 3, ZSG nr 4, ZSG nr 5, ZSG nr 7, PG w Dziepółci, ZSG  w Pławnie, PG w Dobryszycach, PZSG w Kietlinie, PG w Kamieńsku,  ZSG w Sulmierzycach, PG w Gidlach, GIMNAZJUM w Lgocie Wielkiej, PZSG w Szczepocicach, PG w Kleszczowie, PG w Radziechowicach Drugich. Organizatorzy czyli nauczyciele języków obcych  Zespołu Szkól Ekonomicznych  w Radomsku serdecznie dziękują za zgłoszenia uczestników do sporej liczby konkursów. Będą to m.in.:  Konkurs z wiedzy o krajach europejskich, konkurs na scenkę: Dlaczego warto uczyć się języków obcych?, konkurs na najlepszą prezentacje wybranego kraju Unii Europejskiej „ Czym zaskoczy cię…?, „Pokaz mody” – prezentacja charakterystycznego stroju dla wybranego kraju europejskiego, konkurs na plakat promujący wybrany kraj europejski.

Pragniemy ogłosić wyniki Konkursu na Najlepszą Prezentację Multimedialną wybranego kraju europejskiego.

I miejsce zajęła Katarzyna Sukiennik z ZSG nr 2,   

II miejsce zajął Jan Pawelec z PG z Kleszczowa

III miejsce zdobyła Katarzyna Stawiak z Gimnazjum w Lgocie Wielkiej

wyróżnienie dla Anny Jaworskiej z Gimnazjum w Lgocie Wielkiej

Pozostałe konkursy zostaną rozstrzygnięte  podczas Powiatowego Dnia Języków Obcych. Zapraszamy i gratulujemy wspaniałych wyników!

Skip to content