Hotelarze na Targach Turystycznych i w Hotelu andel’s.

Dnia 17.03 odbyły się Targi Turystyczne NA STYKU KULTUR w Łodzi, które są kopalnią pomysłów i niewyczerpalnym źródłem inspiracji związanych ze zwiedzaniem Polski i świata i co za tym idzie, obowiązkowym wydarzeniem  dla osób, które uwielbiają wyprawy i przygody.

Wystawcy, którzy pojawiają się na targach, prezentują bardzo atrakcyjną ofertę dla tych, którzy planują wyruszyć w drogę – od standardowych ofert turystycznych, poprzez wszystkie usługi i gadżety pomocne podróżnikom, kończąc na niekonwencjonalnych metodach wojażowania bliskich globtroterom. Dlatego nie mogło tam zabraknąć Naszych hotelarzy z klasy I i II !

Następnie uczniowie udali się do Hotelu andel's by Vienna House Łódź na spotkanie z Panem Krystianem Piotrowskim -dyrektorem housekeeping, aby obejrzeć ten czterogwiazdkowy obiekt. Hotel robi wrażenie pod każdym względem – wyróżnia się zabytkową fasadą z czerwonej cegły oraz doskonałą lokalizacją. Obiekt mieści się w budynku dawnego zakładu tkackiego na terenie Manufaktury. Młodzież miała możliwość obejrzenia jednostek mieszkalnych o różnym standardzie, sali balowej, restauracji i recepcji.

Irena Piotrowska- nauczyciel ZSE

Skip to content