Hotelarze na Targach Turystycznych i w Hotelu andelÔÇÖs.

Dnia 17.03 odby┼éy si─Ö Targi Turystyczne NA STYKU KULTUR w ┼üodzi, kt├│re s─ů kopalni─ů pomys┼é├│w i niewyczerpalnym ┼║r├│d┼éem inspiracji zwi─ůzanych ze zwiedzaniem Polski i ┼Ťwiata i co za tym idzie, obowi─ůzkowym wydarzeniem┬á dla os├│b, kt├│re uwielbiaj─ů wyprawy i przygody.

Wystawcy, kt├│rzy pojawiaj─ů si─Ö na targach, prezentuj─ů bardzo atrakcyjn─ů ofert─Ö dla tych, kt├│rzy planuj─ů wyruszy─ç w drog─Ö – od standardowych ofert turystycznych, poprzez wszystkie us┼éugi i gad┼╝ety pomocne podr├│┼╝nikom, ko┼äcz─ůc na niekonwencjonalnych metodach woja┼╝owania bliskich globtroterom. Dlatego nie mog┼éo tam zabrakn─ů─ç Naszych hotelarzy z klasy I i II !

Nast─Öpnie uczniowie udali si─Ö do Hotelu andel's by Vienna House ┼ü├│d┼║ na spotkanie z Panem Krystianem Piotrowskim -dyrektorem housekeeping, aby obejrze─ç ten czterogwiazdkowy obiekt. Hotel robi wra┼╝enie pod ka┼╝dym wzgl─Ödem ÔÇô wyr├│┼╝nia si─Ö zabytkow─ů fasad─ů z czerwonej ceg┼éy oraz doskona┼é─ů lokalizacj─ů. Obiekt mie┼Ťci si─Ö w budynku dawnego zak┼éadu tkackiego na terenie Manufaktury. M┼éodzie┼╝ mia┼éa mo┼╝liwo┼Ť─ç obejrzenia jednostek mieszkalnych o r├│┼╝nym standardzie, sali balowej, restauracji i recepcji.

Irena Piotrowska- nauczyciel ZSE

Skip to content