Wkrótce finał VIII edycji konkursu „Bądź przedsiębiorczy wypromuj firmę i zawód”

Finał VIII edycji konkursu „Bądź przedsiębiorczy wypromuj firmę i zawód” odbędzie się 31 marca w pubie PATIO. Konkurs organizuje Zespół Szkół Ekonomicznych pod patronatem starosty Andrzeja Pluteckiego.

Adresatami konkursu są uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Celem konkursu jest promocja szkolnictwa zawodowego, rozwój przedsiębiorczości u uczniów oraz promocja mało znanych marek w regionie. Jak co roku konkurs cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. W wielu szkołach odbyły się eliminacje aby zgłosić najlepsze prace.

 

                                                                                                                                 Ewa Rybak

kon.BPWF

Skip to content