Zawody okręgowe XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

2 marca 2017r. odbyły się w Katowicach zawody okręgowe XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości pod hasłem przewodnim „Przywództwo w biznesie”.

Olimpiada Przedsiębiorczości to nowoczesny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Organizowana jest od 2005 r. i ma status jednej z największych olimpiad dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Do każdej edycji zgłasza się kilkanaście tysięcy młodych ludzi zainteresowanych przedsiębiorczością, zarządzaniem i gospodarką, z ponad 1000 szkół w całej Polsce.

W bieżącym roku szkolnym naszą szkołę reprezentowało aż 11 osób z klas IIA, IIIA i IVA w składzie: Natalia Szczepocka, Zuzanna Szopa, Angelika Stępińska, Sylwia Kowalska, Dorota Kalecińska, Joanna Szablewska, Magda i Anna Leszcz, Marcelina Bukowiec, Martyna Kardacz oraz Kinga Machura. Gratulujemy młodzieży zaangażowania i udziału w kolejnym etapie!

Sylwia Gnoińska – koordynator OP

20170302_100242

 

Skip to content