Zawody okr臋gowe XII edycji Olimpiady Przedsi臋biorczo艣ci

2 marca 2017r. odby艂y si臋 w Katowicach zawody okr臋gowe XII edycji Olimpiady Przedsi臋biorczo艣ci pod has艂em przewodnim „Przyw贸dztwo w biznesie”.

Olimpiada Przedsi臋biorczo艣ci to nowoczesny projekt o spo艂ecznym i proprzedsi臋biorczym charakterze.聽Organizowana jest od 2005 r. i ma status jednej z najwi臋kszych聽olimpiad dla uczni贸w szk贸艂 ponadgimnazjalnych. Do ka偶dej edycji zg艂asza si臋 kilkana艣cie tysi臋cy m艂odych ludzi zainteresowanych przedsi臋biorczo艣ci膮, zarz膮dzaniem i gospodark膮, z ponad 1000 szk贸艂 w ca艂ej Polsce.

W bie偶膮cym roku szkolnym nasz膮 szko艂臋 reprezentowa艂o a偶 11 os贸b z klas IIA, IIIA i IVA w sk艂adzie: Natalia Szczepocka, Zuzanna Szopa, Angelika St臋pi艅ska, Sylwia Kowalska, Dorota Kaleci艅ska, Joanna Szablewska, Magda i Anna Leszcz, Marcelina Bukowiec, Martyna Kardacz oraz Kinga Machura. Gratulujemy m艂odzie偶y zaanga偶owania i udzia艂u w kolejnym etapie!

Sylwia Gnoi艅ska – koordynator OP

20170302_100242

 

Skip to content