FINAŁ VIII EDYCJI KONKURSU „BĄDŹ PRZEDSIĘBIORCZY WYPROMUJ FIRMĘ I ZAWÓD”

31 marca w Pubie PATIO w Radomsku odbył się finał VIII edycji konkursu „Bądź Przedsiębiorczy Wypromuj Firmę i Zawód” organizowanego przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku pod patronatem starosty powiatu Andrzeja Pluteckiego.

Adresatami konkursu są uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Celem konkursu jest promocja szkolnictwa zawodowego, rozwój przedsiębiorczości u uczniów oraz promocja mało znanych podmiotów gospodarczych.

Konkurs cieszy się od lat dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. W tegorocznej edycji wzięło udział 20 szkół.

Laureatami VIII edycji zostali: 

w kategorii prezentacja multimedialna

1 miejsce ex aequo: Oliwia Dąbrowska z Publicznego Gimnazjum w Lgocie Wielkiej oraz Aleksandra Łęska Z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr3 w Radomsku

2 miejsce: Mateusz Olejnik z  Publicznego Gimnazjum w Kamieńsku

3 miejsce ex aequo: Julita Podolska z Publicznego Gimnazjum w Kobielach Wielkich oraz Natalia Karbownik z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Pławnie

w kategorii fotografia

1 miejsca nie przyznano

2 miejsce: Weronika Felicjańska z Publicznego Gimnazjum w Gomunicach

3 miejsce: Aleksandra Pechta z Zespołu Szkolno Gimnazjalnego

 nr 2 w Radomsku

w kategorii 15-sekundowy spot na telebim:

1 miejsce: Mateusz Bąk z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku

2 miejsce: Aleksandra Szymczyk z Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku

3 miejsce: Natalia Sokołowska z II Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku

Wyróżnienia w kategorii prezentacja: Magdalena Kalecińska z Publicznego Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Płoszowie a w kategorii spot Anna Kołodziejska z ZSE w Radomsku.

Nagrodami w konkursie w kat. prezentacja multimedialna i fotografia(dla 1-wszych i 2-gich miejsc) były karty przedpłacone z doładowaniem 250zł i 200zł.Fundatorem kart był ESBANK Bank Spółdzielczy w Radomsku.

Dla 3-cich miejsc i osób wyróżnionych nagrody rzeczowe ufundowało Starostwo Powiatowe w Radomsku i Operator PLAY w Radomsku z ul. Krakowskie1.

Nagrodami w kategorii spot na telebim były: vouchery na kurs prawa jazdy kategorii B ufundowane przez Ośrodek Szkolenia Kierowców Łukasz Dynus oraz 3-tygodniowe emisje czterech najlepszych spotów reklamowych na telebimie w centrum Radomska.

Fundatorem emisji spotów jest Agencja Reklamy Gawlikowski.

Pozostałe instytucje i przedsiębiorcy wspierający realizację projektu to: Powiatowy Urząd Pracy, Biuro Usług Płatniczych Accadia, Firma U Chłopaków, PGK, Hurtownia Sawaf oraz Pub Patio. Patron medialny NTL.

Ewa Rybak

 

 

Skip to content