III MIEJSCE EKONOMIKA W MI臉DZYSZKOLNYM KONKURSIE Z ZASAD RACHUNKOWO艢CI

29 marca 2017 r.w siedzibie Stowarzyszenia Ksi臋gowych w Polsce Oddzia艂 Okr臋gowy w Cz臋stochowie odby艂 si臋 MI臉DZYSZKOLNY KONKURS Z ZASAD RACHUNKOWO艢CI adresowany do uczni贸w szk贸艂 ponadgimnazjalnych o profilu ekonomicznym z wojew贸dztwa 艣l膮skiego i聽 艂贸dzkiego.

III miejsce聽w konkursie zdoby艂a dru偶yna聽 Zespo艂u Szk贸艂 Ekonomicznych w Radomsku z klasy III a w sk艂adzie:聽Weronika Wr贸blewska,聽 Honorata Bator i Dorota Kaleci艅ska. M艂odzie偶 wykaza艂a si臋 艣wietn膮 znajomo艣ci膮 zasad rachunkowo艣ci oraz doskona艂膮 obs艂ug膮 programu finansowo-ksi臋gowego Rewizor GT.聽Reprezentacj臋 Ekonomika dzielnie wspierali kibice 鈥 kole偶anki z聽 klasy. Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i dyplomy.聽Jeste艣my bardzo dumni z osi膮gni臋膰 uczni贸w Ekonomika i 偶yczymy im聽dalszych聽聽 sukces贸w.

聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 聽El偶bieta Maks

聽Miros艂awa 艁ukaszewska

Skip to content