III MIEJSCE EKONOMIKA W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE Z ZASAD RACHUNKOWOŚCI

29 marca 2017 r. w siedzibie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Częstochowie odbył się MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z ZASAD RACHUNKOWOŚCI adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu ekonomicznym z województwa śląskiego i  łódzkiego.

III miejsce w konkursie zdobyła drużyna  Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku z klasy III a w składzie: Weronika Wróblewska,  Honorata Bator i Dorota Kalecińska. Młodzież wykazała się świetną znajomością zasad rachunkowości oraz doskonałą obsługą programu finansowo-księgowego Rewizor GT. Reprezentację Ekonomika dzielnie wspierali kibice – koleżanki z  klasy. Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i dyplomy. Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć uczniów Ekonomika i życzymy im dalszych   sukcesów.

                                                                                       Elżbieta Maks

 Mirosława Łukaszewska

Skip to content