Gala Kobieta Przedsiębiorcza Województwa Łódzkiego

Pani Magdalena Geniusz-Starostka w czwartek 27 kwietnia została zaproszona na uroczystą galę podsumowującą plebiscyt Kobieta Przedsiębiorcza Województwa Łódzkiego. Konkurs ten organizowany był przez Dziennik Łódzki, Express ilustrowany i portal „Radomsko nasze miasto”.


Pani Magda została nominowana w kategorii społeczno-kulturalno- oświatowej i zajęła II miejsce. Głosowanie trwało ponad 3 tygodnie za pośrednictwem sms i portalu społecznościowego facebook. Na nasza nauczycielkę i koordynatorkę projektów unijnych łącznie oddano 19340 głosów!

Podczas czwartkowej uroczystości Pani Magdalena odebrała statuetkę- srebrną różę oraz dyplom „Kobieta przedsiębiorcza powiatu radomszczańskiego” gdyż jednocześnie uzyskała najwięcej głosów w naszym powiecie.  Wręczenie nagród odbyło się w Pałacu Poznańskiego w Łodzi. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Skip to content