Kolejny sukces Ekonomika

ÔÇ×E- voting- szansa i zagro┼╝enieÔÇŁ –to temat eseju, kt├│rego napisanie przynios┼éo Klaudii Kowalczyk uczennicy kl.IIIc┬á Zespo┼éu Szk├│┼é Ekonomicznych nagrod─Ö w etapie wojew├│dzkim Og├│lnopolskiego Konkursu o Prawie Wyborczym ÔÇ×Wybieram WyboryÔÇŁ.

┬á To du┼╝y sukces, poniewa┼╝ esej naszej uczennicy jest jednym z trzech wyr├│┼╝nionych spo┼Ťr├│d 243┬á nades┼éanych przez uczestnik├│w II etapu konkursu. Dyplom gratulacyjny i nagrod─Ö wr─Öczyli Klaudii osobi┼Ťcie: Dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w ┼üodzi p.G.Majerowska-Dudek , Komisarz Wyborczy w ┼üodzi p.T.Szabelski,kt├│rzy w ostatnich dniach odwiedzili nasz─ů szko┼é─Ö. Go┼Ťcie z┼éo┼╝yli r├│wnie┼╝ gratulacje i podzi─Ökowania p. dyrektor M.Ko┼éodziejskiej oraz p. E.┼╗akowskiej za przygotowanie m┼éodzie┼╝y do konkursu i kszta┼étowanie postaw prospo┼éecznych.

Skip to content