Kolejny sukces Ekonomika

„E- voting- szansa i zagrożenie” –to temat eseju, którego napisanie przyniosło Klaudii Kowalczyk uczennicy kl.IIIc  Zespołu Szkół Ekonomicznych nagrodę w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”.

  To duży sukces, ponieważ esej naszej uczennicy jest jednym z trzech wyróżnionych spośród 243  nadesłanych przez uczestników II etapu konkursu. Dyplom gratulacyjny i nagrodę wręczyli Klaudii osobiście: Dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Łodzi p.G.Majerowska-Dudek , Komisarz Wyborczy w Łodzi p.T.Szabelski,którzy w ostatnich dniach odwiedzili naszą szkołę. Goście złożyli również gratulacje i podziękowania p. dyrektor M.Kołodziejskiej oraz p. E.Żakowskiej za przygotowanie młodzieży do konkursu i kształtowanie postaw prospołecznych.

Skip to content