Kolejny sukces Ekonomika

鈥濫- voting- szansa i zagro偶enie鈥 –to temat eseju, kt贸rego napisanie przynios艂o Klaudii Kowalczyk uczennicy kl.IIIc聽 Zespo艂u Szk贸艂 Ekonomicznych nagrod臋 w etapie wojew贸dzkim Og贸lnopolskiego Konkursu o Prawie Wyborczym 鈥濿ybieram Wybory鈥.

聽 To du偶y sukces, poniewa偶 esej naszej uczennicy jest jednym z trzech wyr贸偶nionych spo艣r贸d 243聽 nades艂anych przez uczestnik贸w II etapu konkursu. Dyplom gratulacyjny i nagrod臋 wr臋czyli Klaudii osobi艣cie: Dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w 艁odzi p.G.Majerowska-Dudek , Komisarz Wyborczy w 艁odzi p.T.Szabelski,kt贸rzy w ostatnich dniach odwiedzili nasz膮 szko艂臋. Go艣cie z艂o偶yli r贸wnie偶 gratulacje i podzi臋kowania p. dyrektor M.Ko艂odziejskiej oraz p. E.呕akowskiej za przygotowanie m艂odzie偶y do konkursu i kszta艂towanie postaw prospo艂ecznych.

Skip to content