Gra miejska – „Pierwsza pomoc na szóstkę” – druga edycja już za nami!

Już kolejny raz mieliśmy przyjemność gościć w ZSE w Radomsku gimnazjalistów z powiatu radomszczańskiego.

Uczestnicy gry i tym razem zaskoczyli nas pozytywną energią i bardzo dobrą znajomością pierwszej pomocy. Na wszystkich uczestników na starcie i na mecie czekał poczęstunek w formie domowego ciasta, herbaty, wody oraz kanapek. W wyjątkowo dobrej atmosferze upłynął czas oczekiwania na wręczenie nagród, na wspólnych rozmowach o trasie i punktach kontrolnych. Strażacy z Radomska zorganizowali pokaz ratowniczo-gaśniczy. Specjalną atrakcję na dekoracji były nagrody ufundowane przez naszych sponsorów: ESBANK Radomsko, WBK Bank Zachodni, Extreme Paintball oraz Malutkie Resort. Pragniemy podziękować wszystkim zawodnikom za udział w grze. Gratulacje składamy zwycięzcom:

I miejsce - PG 4 w Radomsku

II miejsce - PG w Kobielach Wielkich 

III miejsce - PG w Sulmierzycach

Skip to content