Sukcesy naszych uczniów

Uczennice klasy IIIe Zespołu Szkół Ekonomicznych z profilu handlowego z dumą odebrały świadectwa potwierdzające zdany egzamin z kwalifikacji A18 (prowadzenie sprzedaży).

Egzamin zdało 100% uczniów, wielu z nich na 100%, a średnia z części pisemnej i praktycznej (egzamin odbywał się już w wakacje) wyniosła 86%. Jest to bardzo dobry wynik, ze względu na zakres wiedzy i umiejętności jaką musieli wykazać się zdający.

Egzamin obejmował wiedzę m.in. z ekonomiki handlu, elementów prawa czy bardzo rozległej dziedziny wiedzy jaką jest towaroznawstwo(ogólne, artykułów żywnościowych i wyrobów nieżywnościowych).

Gratulujemy koleżankom i nauczycielowi przygotowującemu do egzaminu (Pani Małgorzacie Kotlińskiej. Życzymy powtórki sukcesu na egzaminie z kwalifikacji A22.

Weronika Wosińska koło PR