Sukcesy naszych uczni贸w

Uczennice klasy IIIe Zespo艂u Szk贸艂 Ekonomicznych z profilu handlowego z dum膮 odebra艂y 艣wiadectwa potwierdzaj膮ce zdany egzamin z kwalifikacji A18 (prowadzenie sprzeda偶y).

Egzamin zda艂o 100% uczni贸w, wielu z nich na 100%, a 艣rednia z cz臋艣ci pisemnej i praktycznej (egzamin odbywa艂 si臋 ju偶 w wakacje) wynios艂a 86%. Jest to bardzo dobry wynik, ze wzgl臋du na zakres wiedzy i umiej臋tno艣ci jak膮 musieli wykaza膰 si臋 zdaj膮cy.

Egzamin obejmowa艂 wiedz臋 m.in. z ekonomiki handlu, element贸w prawa czy bardzo rozleg艂ej dziedziny wiedzy jak膮 jest towaroznawstwo(og贸lne, artyku艂贸w 偶ywno艣ciowych i wyrob贸w nie偶ywno艣ciowych).

Gratulujemy kole偶ankom i nauczycielowi przygotowuj膮cemu do egzaminu (Pani Ma艂gorzacie Kotli艅skiej. 呕yczymy powt贸rki sukcesu na egzaminie z kwalifikacji A22.

聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽Weronika Wosi艅ska ko艂o PR