Sukcesy naszych uczni├│w

Uczennice klasy IIIe Zespo┼éu Szk├│┼é Ekonomicznych z profilu handlowego z dum─ů odebra┼éy ┼Ťwiadectwa potwierdzaj─ůce zdany egzamin z kwalifikacji A18 (prowadzenie sprzeda┼╝y).

Egzamin zda┼éo 100% uczni├│w, wielu z nich na 100%, a ┼Ťrednia z cz─Ö┼Ťci pisemnej i praktycznej (egzamin odbywa┼é si─Ö ju┼╝ w wakacje) wynios┼éa 86%. Jest to bardzo dobry wynik, ze wzgl─Ödu na zakres wiedzy i umiej─Ötno┼Ťci jak─ů musieli wykaza─ç si─Ö zdaj─ůcy.

Egzamin obejmowa┼é wiedz─Ö m.in. z ekonomiki handlu, element├│w prawa czy bardzo rozleg┼éej dziedziny wiedzy jak─ů jest towaroznawstwo(og├│lne, artyku┼é├│w ┼╝ywno┼Ťciowych i wyrob├│w nie┼╝ywno┼Ťciowych).

Gratulujemy kole┼╝ankom i nauczycielowi przygotowuj─ůcemu do egzaminu (Pani Ma┼égorzacie Kotli┼äskiej. ┼╗yczymy powt├│rki sukcesu na egzaminie z kwalifikacji A22.

                                         Weronika Wosińska koło PR

 

Skip to content