„Z książką mi do twarzy”

28 września 2017 roku rozstrzygnięto konkurs fotograficzno  – literacki pt. ,,Z książką mi  do twarzy”.

Zadanie konkursu polegało na wykonaniu sesji zdjęciowej społeczności szkolnej z ulubionymi pozycjami książkowymi, które na okładce zewnętrznej przedstawiają twarz pisarza lub bohatera tekstu literackiego. Celem konkursu była popularyzacja czytania jako forma spędzania wolnego czasu, dialogu ze światem, wyrażania emocji i upowszechnianie fotografii jako dziedziny sztuki oraz integracja wewnątrz szkolna uczniów i nauczycieli. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wybór najciekawszych prac fotograficznych odbył się poprzez głosowanie Komisji.

W skład Komisji wchodzili:

– Joanna Nita

– Anna Piotrowska

– Katarzyna Grabna- Krok

Laureatami Konkursu zostali:

1 miejsce Karolina Szatan

2 miejsce Natalia Adamczyk

3 miejsce Agata Pietruszewska

 

Skip to content