XI Festiwal Puls Literatury „NIE/PODLEGŁOŚĆ AWANGARDY”

17 LISTOPADA BR. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku brałyśmy udział w finale XI Festiwalu Puls Literatury „NIE/PODLEGŁOŚĆ AWANGARDY”.

Na uroczystości podsumowano VII Ogólnopolski  Konkurs na Opowiadanie Fantasy, radomszczanki Krystyny Kwiatkowskiej i wręczono nagrody laureatom. Rozstrzygnięciu konkursu towarzyszył koncert Agnieszki Greiner z Teatru Wielkiego w Łodzi „Czekam na jutro”, podczas którego zaśpiewała utwory Mariana Hemara oraz spotkanie autorskie Grzegorza Grajka pisarza, autora science fiction, który poprowadził Witold Jabłoński, recenzent. Dzięki spotkaniu mogłyśmy zapoznać się z twórczością Mariana Hemara z lat 20tych. Byłyśmy pełne podziwu dla zdolności wokalnych oraz gry aktorskiej Pani Agnieszki Greiner. Miałyśmy możliwość  zakupu książek Grzegorza Grajka i płyt wokalistki. Spotkanie pogłębiło nasze wiadomości i wzbudziło zainteresowanie twórczością Grzegorza Grajka i Mariana Hemara.

 

Karina Jaros

Karolina Jackowska

Marta Górnik

Julia Jędrzejczyk

Kl. IIIb

Skip to content