Hotelarze z Ekonomika po raz kolejny z przedświąteczną wizytą u najmłodszych

20.12.2017 r. po raz kolejny uczniowie  Zespołu Szkół Ekonomicznych  o profilu technik  hotelarstwa  odwiedzili pierwszoklasistów z PSP nr 7 w Radomsku.

Młodzież naszej szkoły przeprowadziła warsztaty związane  z nadchodzącymi świętami.  Zajęcia te stały się  tradycją naszej szkoły. Hotelarze  przygotowali  dla dzieci atrakcyjny  program zajęć, by najmłodsi nie stracili ani sekundy dobrej, ale i edukacyjnej zabawy. Obejmowały one: wymianę spostrzeżeń związanych z  tradycjami  bożonarodzeniowymi,  szybki kurs nakrywania stołu połączony z konkursem, składnie serwetek we wzory wigilijne, takie jak lilia czy choinka, dekorowanie pierniczków i choinek. Zajęcia zakończyły się wspólnym kolędowaniem co wywołało uśmiech na buziach maluchów. Warsztaty przyniosły satysfakcję zarówno prowadzącym jak i  dzieciom.

Irena Piotrowska

Skip to content