Dzień Przedsiębiorczości w ESBANKU Banku Spółdzielczym

To już piętnasta edycja Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości, kiedy to nasza cała społeczność uczniowska bierze udział w tym programie. DO XV EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEJ INICJATYWY, KTÓRA WSPIERA MŁODYCH LUDZI W PLANOWANIU ŚCIEŻKI EDUKACYJNEJ I ZAWODOWEJ, 21 MARCA 2018r. ESBANK WŁĄCZYŁ SIĘ JUŻ 10. ROK Z RZĘDU.

Specyfika działania sektora bankowego, preferowane wykształcenie oraz umiejętności kandydata na bankowca, a także informacje na temat działania ESBANKU Banku Spółdzielczego jako lokalnej, społecznie odpowiedzialnej instytucji finansowej. Taką tematykę miała część wykładowa, którą poprowadziła p. ARLETA WĘGRZYŃSKA, Pracownik ds. PR w ESBANKU Banku Spółdzielczym. Ale Dzień Przedsiębiorczości to nie tylko teoria, ale i praktyka. Dlatego uczestnicy spotkania zorganizowanego przez radomszczański Bank odwiedzili z AGNIESZKĄ PIASECKĄ, Doradcą Klienta Prestiż, placówkę bankową oraz Centrum Doradztwa Prestiż, by z bliska poznać warunki i specyfikę pracy Doradcy. O swojej ścieżce zawodowej oraz o planowaniu strategicznym w banku młodzieży opowiedział także MAREK RZĄSOWSKI, Doradca Prezesa ds. Strategii i Rozwoju. Spotkanie zakończyły warsztaty z elementami analizy strategicznej i tworzenia mapy interesariuszy w instytucji bankowej. Różnorodny i aktywizujący program spotkania miał na celu, zgodnie z ideą Dnia Przedsiębiorczości, pomoc młodym ludziom w weryfikacji edukacyjnych planów.
Dziękujemy za dotychczasową współpracę i profesjonalne podejście do młodego człowieka oraz coroczne zaangażowanie w realizację projektu edukacyjnego, jakim jest Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości.
Skip to content