II etap Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

16 marca 2018r na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbył się II etap Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych, autorski projekt Zakładu Ubezpieczeń Społecznych realizowany pod patronatem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej.

Uczniowie uczyli si─Ö z materia┼é├│w dydaktycznych projektu ÔÇ×Lekcje z ZUSÔÇŁ ÔÇô zeszytu ucznia i zeszytu nauczyciela. To wiedza dotycz─ůca systemu ubezpiecze┼ä spo┼éecznych, zasi┼ék├│w, emerytur i prowadzenia firmy. W II etapie Olimpiady opr├│cz wiedzy potrzebna by┼éa r├│wnie┼╝ umiej─Ötno┼Ť─ç pracy w grupie.

Nasz─ů Szko┼é─Ö reprezentowali: Hubert Piech├│rowski, Malwina Lara oraz Olga J─Ödrasiak.

Mariusz Marczak

rpt

Skip to content