Kolejny sukces Sylwii Kowalskiej- Konkurs Wiedzy o Podatkach

15 marca 2018 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego odby┼é si─Ö II Etap Sz├│stego ┼ü├│dzkiego Konkursu Wiedzy o Podatkach dla uczni├│w szk├│┼é ponadgimnazjalnych pod honorowym patronatem ┼ü├│dzkiego Kuratora O┼Ťwiaty, Dziekana Wydzia┼éu Prawa i Administracji Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego oraz oraz Plagiat.pl.

W II etapie konkursu wzi─Ö┼éo udzia┼é 73 uczni├│w z ca┼éego wojew├│dztwa, a nasz─ů szko┼é─Ö reprezentowali:

Bardzo dobrze rozwi─ůzany test w cz─Ö┼Ťci pisemnej i doskona┼ée odpowiedzi na pytania w cz─Ö┼Ťci ustnej konkursu zagwarantowa┼éy Sylwii Kowalskiej drugie miejsce i zakwalifikowanie do Og├│lnopolskiego Etapu Konkursu Wiedzy o Podatkach, kt├│ry odb─Ödzie si─Ö 13 kwietnia 2018 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu ┼Ül─ůskiego w Katowicach.

Gratulujemy i ┼╝yczymy dalszych sukces├│w

E. Maks

M. Łukaszewska

 

Skip to content