Kolejny sukces Sylwii Kowalskiej- Konkurs Wiedzy o Podatkach

15 marca 2018 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbył się II Etap Szóstego Łódzkiego Konkursu Wiedzy o Podatkach dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pod honorowym patronatem Łódzkiego Kuratora Oświaty, Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz oraz Plagiat.pl.

W II etapie konkursu wzięło udział 73 uczniów z całego województwa, a naszą szkołę reprezentowali:

Bardzo dobrze rozwiązany test w części pisemnej i doskonałe odpowiedzi na pytania w części ustnej konkursu zagwarantowały Sylwii Kowalskiej drugie miejsce i zakwalifikowanie do Ogólnopolskiego Etapu Konkursu Wiedzy o Podatkach, który odbędzie się 13 kwietnia 2018 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

E. Maks

M. Łukaszewska

 

Skip to content