Kursy kelnerskie w Ekonomiku

Na pocz─ůtku roku 2018 w naszej szkole odby┼éy si─Ö kursy kelnerskie przeprowadzone przez Pana Jana Jakimowicza ze Stowarzyszenia Kelner├│w Polskich.

Tematem warsztat├│w byla ,,Profesjonalna obs┼éuga Go┼Ťci,, . Dzi─Öki zaanga┼╝owaniu Pani Izabeli Raksy i┬á Pani Ireny Piotrowskiej, w lutym zosta┼éo przeszkolonych 30 uczni├│w, a kolejnych 75 uczni├│w pozna podstawy obs┼éugi kelnerskiej ju┼╝ w marcu.
Uczniowie, kt├│rzy uczestniczyli w warsztatach, otrzymali certyfikaty potwierdzaj─ůce uczestnictwo w dw├│ch j─Özykach – polskim i angielskim.
Serdecznie zach─Öcam uczni├│w, kt├│rzy zastanawiaj─ů si─Ö nad swoj─ů dalsz─ů drog─ů edukacji, do zapoznania si─Ö z ofert─ů edukacyjn─ů Naszej Szko┼éy, kt├│ra nie tylko ma ┼Ťwietnych nauczycieli, ale r├│wnie┼╝ wspaniale wyposa┼╝one klasy.
Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć, które wykonały uczennice profilu fototechnicznego naszej szkoły.
Skip to content