Kursy kelnerskie w Ekonomiku

Na początku roku 2018 w naszej szkole odbyły się kursy kelnerskie przeprowadzone przez Pana Jana Jakimowicza ze Stowarzyszenia Kelnerów Polskich.

Tematem warsztatów byla ,,Profesjonalna obsługa Gości,, . Dzięki zaangażowaniu Pani Izabeli Raksy i  Pani Ireny Piotrowskiej, w lutym zostało przeszkolonych 30 uczniów, a kolejnych 75 uczniów pozna podstawy obsługi kelnerskiej już w marcu.
Uczniowie, którzy uczestniczyli w warsztatach, otrzymali certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w dwóch językach – polskim i angielskim.
Serdecznie zachęcam uczniów, którzy zastanawiają się nad swoją dalszą drogą edukacji, do zapoznania się z ofertą edukacyjną Naszej Szkoły, która nie tylko ma świetnych nauczycieli, ale również wspaniale wyposażone klasy.
Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć, które wykonały uczennice profilu fototechnicznego naszej szkoły.
Skip to content