Kursy kelnerskie w Ekonomiku

Na pocz膮tku roku 2018 w naszej szkole odby艂y si臋 kursy kelnerskie przeprowadzone przez Pana Jana Jakimowicza ze Stowarzyszenia Kelner贸w Polskich.

Tematem warsztat贸w byla ,,Profesjonalna obs艂uga Go艣ci,, . Dzi臋ki zaanga偶owaniu Pani Izabeli Raksy i聽 Pani Ireny Piotrowskiej, w lutym zosta艂o przeszkolonych 30 uczni贸w, a kolejnych 75 uczni贸w pozna podstawy obs艂ugi kelnerskiej ju偶 w marcu.
Uczniowie, kt贸rzy uczestniczyli w warsztatach, otrzymali certyfikaty potwierdzaj膮ce uczestnictwo w dw贸ch j臋zykach – polskim i angielskim.
Serdecznie zach臋cam uczni贸w, kt贸rzy zastanawiaj膮 si臋 nad swoj膮 dalsz膮 drog膮 edukacji, do zapoznania si臋 z ofert膮 edukacyjn膮 Naszej Szko艂y, kt贸ra nie tylko ma 艣wietnych nauczycieli, ale r贸wnie偶 wspaniale wyposa偶one klasy.
Zapraszam do obejrzenia galerii zdj臋膰, kt贸re wykona艂y uczennice profilu fototechnicznego naszej szko艂y.
Skip to content