Nowi animatorzy czasu wolnego !

Uczniowie Ekonomika wzi─Öli udzia┼é w organizowanych przez firm─Ö STAGEMAN warsztatach ÔÇ×Animacja czasu wolnegoÔÇŁ.

Szkolenia animator├│w to okazja na zdobycie nowego zawodu. Uczniowie poznali ta┼äce animacyjne, gry, zabawy, opanowali sztuk─Ö wyst─Öp├│w scenicznych .Szkolenie dostarcza─ç ma wszelkich informacji i umiej─Ötno┼Ťci, kt├│re s─ů niezb─Ödne w pracy animatora czasu wolnego. Prowadzenie warsztat├│w powierzono Paw┼éowi Cie┼Ťlakowi, wybitnemu specjali┼Ťcie od animacji.
Wszyscy uczniowie, kt├│rzy uko┼äczyli szkolenie opr├│cz zdobycia praktycznych umiej─Ötno┼Ťci otrzymali r├│wnie┼╝: certyfikat uko┼äczenia szkolenia w j─Özyku polskim i angielskim oraz ksi─ů┼╝k─Ö Jakuba B. B─ůczka ÔÇ×Animacja czasu wolnegoÔÇŁ zawieraj─ůc─ů gotowe scenariusze zaj─Ö─ç animacyjnych. Uczestnicy kursu mog─ů wzi─ů─ç udzia┼é w castingu – firma organizuje bowiem profesjonalne castingi dla animator├│w, kt├│rzy szukaj─ů pracy na sezon letni w kraju jak i zagranic─ů. Inicjatorkami i koordynatorkami wydarzenia by┼éy: Izabela Raksa oraz Irena Piotrowska, nauczycielki z ZSE.
Skip to content