Specjalista z Grupy Eurocash na warsztatach w Ekonomiku

Uczniowie klasy pierwszej i drugiej Zespołu Szkół Ekonomicznych z profilu handlowego odbyli warsztaty dydaktyczne, które przeprowadził Dariusz Bartoszewski, obecnie specjalista ds. kategorii świeżych w Grupie Eurocash z wieloletnim doświadczeniem w branży handlowej.

Szkolenie odbyło się w ramach współpracy szkoły z firmą handlową PSS Zorza – sklepem marki Delikatesy Centrum należącej do sieci franczyzowej Grupy Eurocash.

Grupa Eurocash jest na rynku polskim liderem w hurtowej dystrybucji produktów FMCG(szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych).

Współpraca ZSE z lokalnymi firmami oraz ze znaną w kraju marką, daje przyszłym handlowcom możliwość poznania najlepszych praktyków w branży handlowej.

Ewa Rybak