II MIEJSCE EKONOMIKA W KONKURSIE Z ZASAD RACHUNKOWOŚCI W CZĘSTOCHOWIE

11 kwietnia 2018 r. w siedzibie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Częstochowie odbył się MIĘDZYSZKOLNY KONKURS  Z ZASAD RACHUNKOWOŚCI  adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu ekonomicznym z województwa śląskiego i  łódzkiego.

II  miejsce  w konkursie zdobyła drużyna  Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku z klasy III a w składzie: Anna  Kołodziejska,  Natalia  Szczepocka  i  Zuzanna  Szopa.  Młodzież wykazała się świetną znajomością zasad rachunkowości oraz doskonałą umiejętnością obsługi programu finansowo-księgowego Rewizor GT.

Reprezentację Ekonomika dzielnie wspierali kibice – koleżanki i koledzy z  klasy. Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i dyplomy. Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć uczniów Ekonomika i życzymy im dalszych sukcesów.

                                                                                      Elżbieta Maks

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress