WIELKA FRANCUSKA PRZYGODA 2018 rozpoczęta…

29 kwietnia 2018 r. rozpoczęła się WIELKA FRANCUSKA PRZYGODA dla 16 hotelarzy z III D. Realizując projekt „Mobilność kluczem do sukcesu” współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+, uczniowie wraz z opiekunami wyruszyli spod szkoły na lotnisko w Warszawie, skąd polecieli do Tuluzy na południe Francji.

Tego samego dnia zwiedzili średniowieczne miasto obronne Carcassonne, a wieczorem udali się do szkoły partnerskiej Institut St Christophe w Masseube. W poniedziałek 30 kwietnia odbyło się spotkanie organizacyjne, na którym stażyści otrzymali dokładne informacje o programie praktyk zawodowych i oficjalnie rozpoczęli miesięczny staż zawodowy w 8 hotelach w regionie Gers. Poza pracą na pewno znajdą czas na zwiedzanie pobliskich miejscowości, próbowanie francuskiej kuchni i szlifowanie języka. Trzymamy kciuki za tą dzielną ekipę !

Agnieszka Wilkoszewska

Mirosława Łukaszewska

Skip to content