WIELKA FRANCUSKA PRZYGODA 2018 rozpocz─Öta…

29 kwietnia 2018 r. rozpocz─Ö┼éa si─Ö WIELKA FRANCUSKA PRZYGODA dla 16 hotelarzy z III D. Realizuj─ůc projekt ÔÇ×Mobilno┼Ť─ç kluczem do sukcesuÔÇŁ wsp├│┼éfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+, uczniowie wraz z opiekunami wyruszyli spod szko┼éy na lotnisko w Warszawie, sk─ůd polecieli do Tuluzy na po┼éudnie Francji.

Tego samego dnia zwiedzili ┼Ťredniowieczne miasto obronne Carcassonne, a wieczorem udali si─Ö do szko┼éy partnerskiej Institut St Christophe w Masseube. W poniedzia┼éek 30 kwietnia odby┼éo si─Ö spotkanie organizacyjne, na kt├│rym sta┼╝y┼Ťci otrzymali dok┼éadne informacje o programie praktyk zawodowych i oficjalnie rozpocz─Öli miesi─Öczny sta┼╝ zawodowy w 8 hotelach w regionie Gers. Poza prac─ů na pewno znajd─ů czas na zwiedzanie pobliskich miejscowo┼Ťci, pr├│bowanie francuskiej kuchni i szlifowanie j─Özyka. Trzymamy kciuki za t─ů dzieln─ů ekip─Ö !

Agnieszka Wilkoszewska

Mirosława Łukaszewska

Skip to content