WIELKA FRANCUSKA PRZYGODA 2018 rozpocz臋ta…

29 kwietnia 2018 r. rozpocz臋艂a si臋 WIELKA FRANCUSKA PRZYGODA dla 16 hotelarzy z III D. Realizuj膮c projekt 鈥濵obilno艣膰 kluczem do sukcesu鈥 wsp贸艂finansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+, uczniowie wraz z opiekunami wyruszyli spod szko艂y na lotnisko w Warszawie, sk膮d polecieli do Tuluzy na po艂udnie Francji.

Tego samego dnia zwiedzili 艣redniowieczne miasto obronne Carcassonne, a wieczorem udali si臋 do szko艂y partnerskiej Institut St Christophe w Masseube. W poniedzia艂ek 30 kwietnia odby艂o si臋 spotkanie organizacyjne, na kt贸rym sta偶y艣ci otrzymali dok艂adne informacje o programie praktyk zawodowych i oficjalnie rozpocz臋li miesi臋czny sta偶 zawodowy w 8 hotelach w regionie Gers. Poza prac膮 na pewno znajd膮 czas na zwiedzanie pobliskich miejscowo艣ci, pr贸bowanie francuskiej kuchni i szlifowanie j臋zyka. Trzymamy kciuki za t膮 dzieln膮 ekip臋 !

Agnieszka Wilkoszewska

Miros艂awa 艁ukaszewska

Skip to content