Wycieczka do Wrocławia, 24 maja 2018r.

24 maja 2018 roku klasa IIIA wraz z opiekunami p. Sylwi─ů Gnoi┼äsk─ů i p. Ann─ů Rudek-Kowalczyk wyruszy┼éa wczesnym rankiem na wycieczk─Ö krajoznawcz─ů do Wroc┼éawia.

Pierwszym punktem programu by┼éy odwiedziny w ZOO i zadziwiaj─ůcym Afrykarium. Humor wszystkim dopisywa┼é, poniewa┼╝ pogoda by┼éa przepi─Ökna i bez problem├│w uda┼éo nam si─Ö dosta─ç bilety oraz rozpocz─ů─ç zwiedzanie. Po dw├│ch godzinach pe┼énych wra┼╝e┼ä udali┼Ťmy si─Ö do Ogrodu Japo┼äskiego podziwiaj─ůc po drodze Fontann─Ö Wroc┼éawsk─ů przy Hali Stulecia. Nast─Öpnie udali┼Ťmy si─Ö na Stare Miasto, gdzie w wolnym czasie mogli┼Ťmy podziwia─ç urocze kamienice Star├│wki Wroc┼éawskiej i inne zabytki. Ko┼äcowym punktem naszego harmonogramu by┼éo zwiedzanie SKY TOWER- najwy┼╝szego budynku w Polsce. Punkt widokowy znajduje si─Ö na przedostatnim pi─Ötrze wie┼╝owca na wysoko┼Ťci prawie 200m a ┬áwjazd trwa ok. 1 minuty.┬á Tam odby┼éa si─Ö sesja zdj─Öciowa z t┼éem panoramy Wroc┼éawia, podczas kt├│rej by┼éo mn├│stwo ┼Ťmiechu i zabawy.

Oko┼éo godziny 23.30┬á zm─Öczeni cho─ç na┼éadowani pozytywn─ů energi─ů i bogatsi w nowe do┼Ťwiadczenia wr├│cili┼Ťmy o Radomska.

Młodzież klasy IIIA

Skip to content