Wycieczka do Wrocławia, 24 maja 2018r.

24 maja 2018 roku klasa IIIA wraz z opiekunami p. Sylwią Gnoińską i p. Anną Rudek-Kowalczyk wyruszyła wczesnym rankiem na wycieczkę krajoznawczą do Wrocławia.

Pierwszym punktem programu były odwiedziny w ZOO i zadziwiającym Afrykarium. Humor wszystkim dopisywał, ponieważ pogoda była przepiękna i bez problemów udało nam się dostać bilety oraz rozpocząć zwiedzanie. Po dwóch godzinach pełnych wrażeń udaliśmy się do Ogrodu Japońskiego podziwiając po drodze Fontannę Wrocławską przy Hali Stulecia. Następnie udaliśmy się na Stare Miasto, gdzie w wolnym czasie mogliśmy podziwiać urocze kamienice Starówki Wrocławskiej i inne zabytki. Końcowym punktem naszego harmonogramu było zwiedzanie SKY TOWER- najwyższego budynku w Polsce. Punkt widokowy znajduje się na przedostatnim piętrze wieżowca na wysokości prawie 200m a  wjazd trwa ok. 1 minuty.  Tam odbyła się sesja zdjęciowa z tłem panoramy Wrocławia, podczas której było mnóstwo śmiechu i zabawy.

Około godziny 23.30  zmęczeni choć naładowani pozytywną energią i bogatsi w nowe doświadczenia wróciliśmy o Radomska.

Młodzież klasy IIIA

Skip to content