Wycieczka do Wroc艂awia, 24 maja 2018r.

24 maja 2018 roku klasa IIIA wraz z opiekunami p. Sylwi膮 Gnoi艅sk膮 i p. Ann膮 Rudek-Kowalczyk wyruszy艂a wczesnym rankiem na wycieczk臋 krajoznawcz膮 do Wroc艂awia.

Pierwszym punktem programu by艂y odwiedziny w ZOO i zadziwiaj膮cym Afrykarium. Humor wszystkim dopisywa艂, poniewa偶 pogoda by艂a przepi臋kna i bez problem贸w uda艂o nam si臋 dosta膰 bilety oraz rozpocz膮膰 zwiedzanie. Po dw贸ch godzinach pe艂nych wra偶e艅 udali艣my si臋 do Ogrodu Japo艅skiego podziwiaj膮c po drodze Fontann臋 Wroc艂awsk膮 przy Hali Stulecia. Nast臋pnie udali艣my si臋 na Stare Miasto, gdzie w wolnym czasie mogli艣my podziwia膰 urocze kamienice Star贸wki Wroc艂awskiej i inne zabytki. Ko艅cowym punktem naszego harmonogramu by艂o zwiedzanie SKY TOWER- najwy偶szego budynku w Polsce. Punkt widokowy znajduje si臋 na przedostatnim pi臋trze wie偶owca na wysoko艣ci prawie 200m a 聽wjazd trwa ok. 1 minuty.聽 Tam odby艂a si臋 sesja zdj臋ciowa z t艂em panoramy Wroc艂awia, podczas kt贸rej by艂o mn贸stwo 艣miechu i zabawy.

Oko艂o godziny 23.30聽 zm臋czeni cho膰 na艂adowani pozytywn膮 energi膮 i bogatsi w nowe do艣wiadczenia wr贸cili艣my o Radomska.

M艂odzie偶 klasy IIIA

Skip to content