Gra miejska pt.”Pierwsza pomoc na szóstkę”

W dniu 11.06.2018 r. odbyła się gra miejska pt.”Pierwsza pomoc na szóstkę”- organizowana przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku. To już trzecia edycja. W grze wzięli udział gimnazjaliści z powiatu radomszczańskiego.

Drużyny trzyosobowe musiały rozwiązywać zagadki dotyczące topografii miasta , udzielać pierwszej pomocy  i wszystko pod presją czasu . Drużyny wykazały się dużymi  umiejętnościami w zakresie udzielania  pierwszej pomocy i sporym sprytem  – mówi   nauczycielka ZSE Joanna  Handydraj- organizator gry.

A oto wyniki :

I miejsce zajęła drużyna PSP nr 9 w Radomsku

II miejsce PSP w Radziechowicach

III miejsce PSP nr 4 w Radomsku

ESBANK BANK SPÓŁDZIELCZY  był głównym sponsorem naszego konkursu i ufundował nagrody w postaci kart przedpłaconych dla laureatów.

Nagrody podczas uroczystego podsumowania wręczyli : Pani dyrektor ZSE Małgorzata  Kołodziejska,Przedstawiciel ESBANKU BANKU SPÓŁDZIELCZEGO, Pan Marek Rząsowski, Doradca Prezesa ds. Strategii i Rozwoju oraz przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy.

Skip to content