Młodzież maturalna na spektaklu „Kartoteka rozrzucona”

05.10.2018 r. w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbyła się premiera spektaklu, najbardziej znanego dramatu Tadeusza Różewicza pt. „Kartoteka rozrzucona” w wykonaniu Teatru Studio w Warszawie.

Na scenie wystąpiła plejada aktorów z Dominiką Ostałowską na czele. Była to pierwsza prezentacja teatralna na Różewicz Open Festiwal, w której miałyśmy przyjemność uczestniczyć. Obejrzałyśmy również wystawę Teresy Kępowicz pt. „Zawsze fragment” z Karpacza, ukochanego przez Tadeusza Różewicza. Z serca Karkonoszy przyjechało do nas 12 wyjątkowych obrazów. Autorka Teresa Kępowicz w taki właśnie sposób przypomina o silnych związkach Tadeusza Różewicza z tym zakątkiem Polski. Piątkowy wieczór okazał się świetną powtórką do matury.

Klasa IV b

Karina Jaros

Karolina Jackowska

Dominika Rybak

Dominika Palinowska

Skip to content