Wycieczka integracyjna klas pierwszych- Wapienniki

W dniu 4 pa藕dziernika 2018 roku, odby艂a si臋 wycieczka integracyjna klas I ,,a'' i I ,,d'' do Wapiennik, w ktrych to mieli艣my przez zabaw臋 i wsp艂prac臋 lepiej si臋 pozna膰. Od razu po przyje藕dzie zostali艣my podzieleni na 6 grup, ka偶da osoba otrzyma艂a wst膮偶k臋 w odpowiednim kolorze oraz po jednej mapie na grup臋.

W tym momencie rozpocz臋艂a聽si臋 zabawa. Uk艂adali艣my Jenge co bardzo utrudnia艂 wiatr, ale mimo trudno艣ci nie poddawali艣my si臋. Strzelali艣my z 艂uku i pistoletu paintboalowego co wbrew pozorom nie jest takie proste. Potem uk艂adali艣my piramid臋聽ze skrzynek. Nast臋pnym zadaniem by艂o opowiadanie dwch 艣miesznych聽historii z 偶ycia szko艂y. Przyszed艂 czas na ,,sumo'', by艂a to 艣wietna zabawa mimo, 偶e niekt贸rzy "ucierpieli", nadal dobrze si臋 bawili. Po ostatnich konkurencjach, czyli biegu na nartach i w potrjnych spodniach nast膮pi艂o og艂oszenie wynikw. Wygrana dru偶yna otrzyma艂a nagrod臋. Po pe艂nych emocji i wra偶e艅 konkurencjach聽odby艂o si臋 ognisko, na ktrym ka偶dy z nas podczas wsp贸lnego pieczenia kie艂basek, ca艂y czas wspomina艂 co wydarzy艂o si臋 w ostatnim czasie. 艢miechom nie by艂o ko艅ca. Uwa偶am, 偶e ten dzie艅 by艂 bardzo udany, mo偶e zapocz膮tkowa艂 nawet jakie艣 nowe przyja藕nie .

Martyna Klekowska

klasa IA

Skip to content