Wycieczka integracyjna klas pierwszych- Wapienniki

W dniu 4 października 2018 roku, odbyła się wycieczka integracyjna klas I ,,a'' i I ,,d'' do Wapiennik, w których to mieliśmy przez zabawę i współpracę lepiej się poznać. Od razu po przyjeździe zostaliśmy podzieleni na 6 grup, każda osoba otrzymała wstążkę w odpowiednim kolorze oraz po jednej mapie na grupę.

W tym momencie rozpoczęła się zabawa. Układaliśmy Jenge co bardzo utrudniał wiatr, ale mimo trudności nie poddawaliśmy się. Strzelaliśmy z łuku i pistoletu paintboalowego co wbrew pozorom nie jest takie proste. Potem układaliśmy piramidę ze skrzynek. Następnym zadaniem było opowiadanie dwóch śmiesznych historii z życia szkoły. Przyszedł czas na ,,sumo'', była to świetna zabawa mimo, że niektórzy "ucierpieli", nadal dobrze się bawili. Po ostatnich konkurencjach, czyli biegu na nartach i w potrójnych spodniach nastąpiło ogłoszenie wyników. Wygrana drużyna otrzymała nagrodę. Po pełnych emocji i wrażeń konkurencjach odbyło się ognisko, na którym każdy z nas podczas wspólnego pieczenia kiełbasek, cały czas wspominał co wydarzyło się w ostatnim czasie. Śmiechom nie było końca. Uważam, że ten dzień był bardzo udany, może zapoczątkował nawet jakieś nowe przyjaźnie .

Martyna Klekowska

klasa IA

Skip to content