Wycieczka integracyjna klas pierwszych- Wapienniki

W dniu 4 pa┼║dziernika 2018 roku, odby┼éa si─Ö wycieczka integracyjna klas I ,,a'' i I ,,d'' do Wapiennik, w kt├│rych to mieli┼Ťmy przez zabaw─Ö i wsp├│┼éprac─Ö lepiej si─Ö pozna─ç. Od razu po przyje┼║dzie zostali┼Ťmy podzieleni na 6 grup, ka┼╝da osoba otrzyma┼éa wst─ů┼╝k─Ö w odpowiednim kolorze oraz po jednej mapie na grup─Ö.

W tym momencie rozpocz─Ö┼éa┬ási─Ö zabawa. Uk┼éadali┼Ťmy Jenge co bardzo utrudnia┼é wiatr, ale mimo trudno┼Ťci nie poddawali┼Ťmy si─Ö. Strzelali┼Ťmy z ┼éuku i pistoletu paintboalowego co wbrew pozorom nie jest takie proste. Potem uk┼éadali┼Ťmy piramid─Ö┬áze skrzynek. Nast─Öpnym zadaniem by┼éo opowiadanie dw├│ch ┼Ťmiesznych┬áhistorii z ┼╝ycia szko┼éy. Przyszed┼é czas na ,,sumo'', by┼éa to ┼Ťwietna zabawa mimo, ┼╝e niekt├│rzy "ucierpieli", nadal dobrze si─Ö bawili. Po ostatnich konkurencjach, czyli biegu na nartach i w potr├│jnych spodniach nast─ůpi┼éo og┼éoszenie wynik├│w. Wygrana dru┼╝yna otrzyma┼éa nagrod─Ö. Po pe┼énych emocji i wra┼╝e┼ä konkurencjach┬áodby┼éo si─Ö ognisko, na kt├│rym ka┼╝dy z nas podczas wsp├│lnego pieczenia kie┼ébasek, ca┼éy czas wspomina┼é co wydarzy┼éo si─Ö w ostatnim czasie. ┼Ümiechom nie by┼éo ko┼äca. Uwa┼╝am, ┼╝e ten dzie┼ä by┼é bardzo udany, mo┼╝e zapocz─ůtkowa┼é nawet jakie┼Ť nowe przyja┼║nie .

Martyna Klekowska

klasa IA

Skip to content