Wycieczka do Teatru Wielkiego w Łodzi

Wycieczka do Teatru wielkiego w ┼üodzi by┼éa interesuj─ůcym prze┼╝yciem i odskoczni─ů od codzienno┼Ťci.

Ciekawym momentem, a zarazem punktem naszego wyjazdu by┼éo pozna─ç teatr od podszewki, wej┼Ť─ç za kulisy i zobaczy─ç jak przed ka┼╝dym swoim wyst─Öpem przygotowuj─ů si─Ö aktorzy. Pierwsz─ů osob─ů, kt├│r─ů poznali┼Ťmy za kulisami by┼é technik, kt├│ry wyja┼Ťni┼é┬á nam jak bardzo wa┼╝n─ů rol─Ö odgrywaj─ů wszystkie rodzaje reflektor├│w, nast─Öpnie spotkali┼Ťmy podczas zwiedzania kulis Dorot─Ö W├│jcik, kt├│ra uko┼äczy┼éa z wyr├│┼╝nieniem Wydzia┼é Wokalno-Aktorski Akademii Muzycznej w ┼üodzi. Opowiedzia┼éa nam o swoim zawodzie i jak ze swoim do┼Ťwiadczeniem pomaga m┼éodzie┼╝y w rozpocz─Öciu kariery muzycznej. Nast─Öpnym przystankiem by┼éa Manufaktura, gdzie mogli┼Ťmy co┼Ť zje┼Ť─ç oraz odpocz─ů─ç. Na zako┼äczenie tego pi─Öknego dnia o 18:30 zacz─ů┼é si─Ö balet, kt├│ry opowiada┼é o powstaniu miasta ┼üodzi. Dzie┼éo w kt├│re wcieli┼éo si─Ö oko┼éo 50 os├│b zainteresowa┼éo mnie oraz moich znajomych z klasy i mamy nadziej─Ö, ┼╝e takie wypady b─Öd─ů organizowane cz─Ö┼Ťciej.

Skip to content