Wycieczka do Teatru Wielkiego w 艁odzi

Wycieczka do Teatru wielkiego w 艁odzi by艂a interesuj膮cym prze偶yciem i odskoczni膮 od codzienno艣ci.

Ciekawym momentem, a zarazem punktem naszego wyjazdu by艂o pozna膰 teatr od podszewki, wej艣膰 za kulisy i zobaczy膰 jak przed ka偶dym swoim wyst臋pem przygotowuj膮 si臋 aktorzy. Pierwsz膮 osob膮, ktr膮 poznali艣my za kulisami by艂 technik, ktry wyja艣ni艂聽 nam jak bardzo wa偶n膮 rol臋 odgrywaj膮 wszystkie rodzaje reflektorw, nast臋pnie spotkali艣my podczas zwiedzania kulis Dorot臋 Wjcik, ktra uko艅czy艂a z wyr偶nieniem Wydzia艂 Wokalno-Aktorski Akademii Muzycznej w 艁odzi. Opowiedzia艂a nam o swoim zawodzie i jak ze swoim do艣wiadczeniem pomaga m艂odzie偶y w rozpocz臋ciu kariery muzycznej. Nast臋pnym przystankiem by艂a Manufaktura, gdzie mogli艣my co艣 zje艣膰 oraz odpocz膮膰. Na zako艅czenie tego pi臋knego dnia o 18:30 zacz膮艂 si臋 balet, ktry opowiada艂 o powstaniu miasta 艁odzi. Dzie艂o w ktre wcieli艂o si臋 oko艂o 50 osb zainteresowa艂o mnie oraz moich znajomych z klasy i mamy nadziej臋, 偶e takie wypady b臋d膮 organizowane cz臋艣ciej.

Skip to content