Wycieczka integracyjna do parku trampolin SALTOS w Łodzi

W dniu 23.11.2018 r. (piątek) klasy I E i IIE uczestniczyły w wycieczce integracyjnej do Łodzi. Celem wyjazdu był park trampolin ,,SALTOS” – jedno z najpopularniejszych miejsc sportowo – rekreacyjnych w Łodzi.

Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczniowie korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Pobyt w Łódzkim parku trampolin ,,SALTOS” sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, a przede wszystkim uświadomił, iż skakanie wzmacnia mięśnie, dotlenia cały organizm oraz poprawia kondycję uczniów.
Opiekunowie wycieczki:
Katarzyna Grabna-Krok – wychowawczyni kl. II E
Katarzyna Plaskacz – wychowawczyni kl. I E
Joanna Nita
Artur Auguścik

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress