WYRÓŻNIENIE DLA UCZENNICY EKONOMIKA w VII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Kultura Bezpieczeństwa”

W dniu 19 listopada 2018 roku w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Łodzi nasza uczennica Martyna Orlik z klasy IA Technikum znalazła się w gronie 11 wyróżnionych w ramach konkursu organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy Oddział Łódź.

Do Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi wpłynęło 88 prac konkursowych wykonanych przez 81 uczniów z 31 szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa łódzkiego.
Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy z zakresu podstawowych przepisów prawnej ochrony pracy oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa łódzkiego.
Serdecznie gratulujemy uczennicy jej pomysłowości i twórczego myślenia.
​​​​​Marzena Sommerfeld-szkolny koordynator konkursu

 

Skip to content