Wycieczka do Wrocławia

Dnia 4 grudnia uczniowie klasy IV E z koleżankami Karoliną i Kasią z IV D oraz Martą, Julką, Anitą i Paulą z IVB uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia z okazji Mikołajek.

W programie wycieczki znalazła się wizyta na Sky Tower – wieży widokowej i podziwianie panoramy miasta. Młodzież odwiedziła również wrocławskie Zoo, a w szczególności Afrykarium, gdzie podziwiała faunę i florę afrykańskiego kontynentu. Na zakończenie uczestnicy wycieczki udali się na Rynek, gdzie podziwiali Jarmark Bożonarodzeniowy. Miały tam również miejsce spotkania z bajkowym postaciami. Wszystkim dopisywały humory. A nad przebiegiem wycieczki czuwały organizatorki, panie Elżbieta Saj i Beata Marczyk. Zadbały one również o to, aby młodzież w drodze nie opadła z sił, serwując jej w autokarze przysmaki staropolskie, tj. chleb ze smalcem, ogórki kiszone, drożdżówkę i piernik.

 

Skip to content