Wycieczka do Wrocławia

Dnia 4 grudnia uczniowie klasy IV E z kole┼╝ankami Karolin─ů i Kasi─ů z IV D oraz Mart─ů, Julk─ů, Anit─ů i Paul─ů z IVB uczestniczyli w wycieczce do Wroc┼éawia z okazji Miko┼éajek.

W programie wycieczki znalaz┼éa si─Ö wizyta na Sky Tower – wie┼╝y widokowej i podziwianie panoramy miasta. M┼éodzie┼╝ odwiedzi┼éa r├│wnie┼╝ wroc┼éawskie Zoo, a w szczeg├│lno┼Ťci Afrykarium, gdzie podziwia┼éa faun─Ö i flor─Ö afryka┼äskiego kontynentu. Na zako┼äczenie uczestnicy wycieczki udali si─Ö na Rynek, gdzie podziwiali Jarmark Bo┼╝onarodzeniowy. Mia┼éy tam r├│wnie┼╝ miejsce spotkania z bajkowym postaciami. Wszystkim dopisywa┼éy humory. A nad przebiegiem wycieczki czuwa┼éy organizatorki, panie El┼╝bieta Saj i Beata Marczyk. Zadba┼éy one r├│wnie┼╝ o to, aby m┼éodzie┼╝ w drodze nie opad┼éa z si┼é, serwuj─ůc jej w autokarze przysmaki staropolskie, tj. chleb ze smalcem, og├│rki kiszone, dro┼╝d┼╝├│wk─Ö i piernik.

 

Skip to content