Komunikat w sprawie klasyfikacji

My nauczyciele wszystkich radomszcza┼äskich szk├│┼é ┼Ťrednich wyra┼╝amy g┼é─Öbok─ů dezaprobat─Ö wobec degradowania praworz─ůdnego pa┼ästwa, poprzez tworzenie przez rz─ůd akt├│w prawnych w spos├│b pospieszny i prowizoryczny.

Dlatego, maj─ůc na wzgl─Ödzie dobro naszych maturzyst├│w, podj─Öli┼Ťmy niezwykle trudn─ů dla nas decyzj─Ö o przeprowadzeniu klasyfikacji uczni├│w klas maturalnych.

Jeste┼Ťmy oburzeni sposobem i trybem wprowadzenia zmian w prawie o┼Ťwiatowym, nie zgadzamy si─Ö z instrumentalnym traktowaniem nauczycieli i uczni├│w. Nasza decyzja wynika z poczucia odpowiedzialno┼Ťci i uczciwo┼Ťci wobec naszych wychowank├│w.

  1. I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Radomsku
  2. II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Radomsku
  3. Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku
  4. Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku
  5. Zesp├│┼é Szk├│┼é Elektryczno ÔÇô Elektronicznych w Radomsku
  6. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Radomsku
Skip to content