21.08.2019 r. Łódź – Konferencja dotycząca wdrażaniu nowej podstawy programowej organizowana przez Ośrodek Rozwoju Edukacji

Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie organizuje 21.08.2019 r. w Łodzi wojewódzką konferencję tematyczną poświęconą wdrażaniu nowej podstawy programowej w szkołach ponadpodstawowych. Konferencja jest dedykowana dyrektorom oraz nauczycielom – przede wszystkim języka polskiego, matematyki, historii, biologii i chemii – rzeczonego typu szkół.

Program konferencji rozpoczynających się  o godz. 09:00 i  trwających  ok. 4 godzin  został podzielony na dwie części. W części ogólnej (1,5 godziny)  zostaną przedstawione założenia nowej podstawy programowej w szkole ponadpodstawowej.  Następnie, w trakcie warsztatów (1,5 godziny), w zespołach przedmiotowych (język polski, matematyka, historia, biologia/chemia) doskonalone będą umiejętności z poszczególnych przedmiotów niezbędne
w szkolnej dydaktyce.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę ORE: Link:

http://szkolenia.ore.edu.pl/RejestracjaSzkolenie/4982

Termin zgłoszeń upływa 14 sierpnia 2019 r.

Dodatkowe informacje w tej sprawie można uzyskać w Ośrodku Rozwoju Edukacji
u
Pana Waldemara Krawca:

tel. (22) 345 37 48

e-mail: waldemar.krawiec@ore.edu.pl

Skip to content