OGŁOSZENIE – „Wędrówki w kolorach jesieni”

Starostwo Powiatowe w Radomsku wraz pracownikami Przedborskiego Parku Krajobrazowego w sobotę 28 września 2019 roku proponują „Wędrówki w kolorach Jesieni”, w związku ze światowym Dniem Turystyki przypadającym na dzień 27 września.

Planuje się rajd pieszy żółtym szlakiem Królewskich Łowów na trasie m. Żeleźnica – Centrum Japońskich Sportów i Sztuk
Walki Dojo – Stara Wieś ( zwiedzanie obiektu i poczęstunek) – Góra Kozłowa – Góra Fajna Ryba.

Uczestnicy zostaną przewiezieni sprzed budynku Starostwa Powiatowego w Radomsku do m. Żeleźnica, a następnie pieszo wraz zprzewodnikami przemieszczą się pasmem Wzniesień Przedborskich do drogi Józefów – Henryków skąd zostaną przewiezieni do Radomska.

Organizator zapewnia posiłek, transport, ubezpieczenie oraz materiały promocyjne Powiatu Radomszczańskiego:).

Ilość miejsc ograniczona (transport zbiorowy – 50 osób), w związku z powyższym prosimy o kontakt w celu rejestracji i uzyskania danych niezbędnych do ubezpieczenia.

Kontakt: Marcin Kwarta Biuro Promocji Powiatu Turystyki i Sportu Starostwa Powiatowego w Radomsku – turystyka@radomszczanski.pl tel. 44 685 89 40

Skip to content