OG艁OSZENIE – „W臋dr贸wki w kolorach jesieni”

Starostwo Powiatowe w Radomsku wraz pracownikami Przedborskiego Parku Krajobrazowego w sobot臋 28 wrze艣nia 2019 roku proponuj膮 „W臋dr贸wki w kolorach Jesieni”, w zwi膮zku ze 艣wiatowym Dniem Turystyki przypadaj膮cym na dzie艅 27 wrze艣nia.

Planuje si臋 rajd pieszy 偶贸艂tym szlakiem Kr贸lewskich 艁ow贸w na trasie m. 呕ele藕nica 鈥 Centrum Japo艅skich Sport贸w i Sztuk
Walki Dojo – Stara Wie艣 ( zwiedzanie obiektu i pocz臋stunek) 鈥 G贸ra Koz艂owa 鈥 G贸ra Fajna Ryba.

Uczestnicy zostan膮 przewiezieni sprzed budynku Starostwa Powiatowego w Radomsku do m. 呕ele藕nica, a nast臋pnie pieszo wraz zprzewodnikami przemieszcz膮 si臋 pasmem Wzniesie艅 Przedborskich do drogi J贸zef贸w 鈥 Henryk贸w sk膮d zostan膮 przewiezieni do Radomska.

Organizator zapewnia posi艂ek, transport, ubezpieczenie oraz materia艂y promocyjne Powiatu Radomszcza艅skiego:).

Ilo艣膰 miejsc ograniczona (transport zbiorowy – 50 os贸b), w zwi膮zku z powy偶szym prosimy o kontakt w celu rejestracji i uzyskania danych niezb臋dnych do ubezpieczenia.

Kontakt: Marcin Kwarta Biuro Promocji Powiatu Turystyki i Sportu Starostwa Powiatowego w Radomsku – turystyka@radomszczanski.pl tel. 44 685 89 40

Skip to content