XXV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. ks. Jerzego Popiełuszki pod hasłem „Zło dobrem zwyciężaj”

19 października, w sali kameralnej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku odbył się XXV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. ks. Jerzego Popiełuszki pod hasłem „Zło dobrem zwyciężaj”.

Skierowany był do recytatorów, którzy ukończyli 15 lat. Jego celem było m.in. rozpowszechnianie ideałów życia ks. Jerzego Popiełuszki, przybliżenie tematyki sakralnej i patriotycznej w literaturze, kształtowanie wrażliwości na piękno języka, doskonalenie warsztatowych umiejętności recytatorskich.

Z naszej szkoły w „Turnieju Recytatorskim” udział wzięło 2 uczniów : Jan Guryl (1cp) przygotowany przez Panią Małgorzatę Skalik , a wyróżnienie otrzymała Martyna Plutecka (IIe) przygotowana przez Panią Elżbietę Zatoń.

Gratulujemy sukcesu Martynie!

Julia Gołębiowska kl. IIe

Skip to content