ZSE po raz kolejny przyst膮pi艂 do programu Otwarta Firma

W dniach 18-21 listopada 2019r. w zwi膮zku z obchodami w Polsce 艢wiatowego Tygodnia Przedsi臋biorczo艣ci, Zesp贸艂 Szk贸艂 Ekonomicznych po raz kolejny przyst膮pi艂 i aktywnie w艂膮czy艂 si臋 w realizacj臋 programu OTWARTA FIRMA przy wsp贸艂pracy z M艂odzie偶ow膮 Fundacj膮 Przedsi臋biorczo艣ci.

Celem 艢wiatowego Tygodnia Przedsi臋biorczo艣ci jest stworzenie 艣rodowiska spo艂ecznego, kt贸re aktywnie wspiera przedsi臋biorcze postawy i inicjatywy m艂odych ludzi.

W ramach realizacji projektu OTWARTA FIRMA zaprosili艣my w ww. tygodniu przedstawicieli lokalnego biznesu oraz instystucji radomszcza艅skich, dla kt贸rych jest to wspania艂a okazja do promocji oraz nawi膮zania nowych kontakt贸w w 艣rodowisku lokalnym. Nasza m艂odzie偶 natomiast otrzyma艂a mo偶liwo艣膰 wzbogacenia swojej wiedzy o ciekawe zaj臋cia przygotowuj膮ce uczni贸w do planowania 艣cie偶ki zawodowej. Teamtyka na spotkaniach by艂a zwi膮zana m.in. z prowadzeniem w艂asnej firmy, finans贸w czy marketingu firmy. Jest to tematyka ekonomiczna oraz z zakresu podstaw przedsi臋biorczo艣ci, tzw. BIZNES PRZY TABLICY.

Warto r贸wnie偶 wspomnie膰, 偶e w poprzedniej edycji programu nasza szko艂a znalaz艂a si臋 ju偶 po raz czwarty w艣r贸d 10 najaktywniejszych szk贸艂 ponadgimnazjalnych w Polsce i zosta艂a nagrodzona kolejn膮 statuetk膮, co tym bardziej motywuje nas do podejmowania takich inicjatyw.

Sylwia Gnoi艅ska – szkolny koordynator Otwartej Firmy

 

Skip to content