Ekonomik dzia艂a w radomszcza艅skim PCK

Na wolontariuszy szkolnego ko艂a PCK w 鈥濫konomiku鈥 zawsze mo偶na liczy膰. To jest fakt!

W minionym roku r贸wnie偶 wykazali si臋 du偶ym zaanga偶owaniem w akcje radomszcza艅skiego PCK.

We wrze艣niu i grudniu brali udzia艂 w kwestach ulicznych na terenie miasta.

10 grudnia w Miejskim Domu Kultury odby艂a si臋 Gala PCK z okazji 100-lecia PCK, na kt贸rej wolontariuszka z klasy IV e Sandra Borowiecka zosta艂a uhoronowana tytu艂em Wolontariusz PCK 2019, a opiekun ko艂a Pani Ewa Kmie膰 otrzyma艂a medal za wieloletni膮 wsp贸艂prac臋 z PCK w Radomsku.

Natomiast 12 grudnia Nasza uczennica z klasy ICp Patrycja Piechorowska zdoby艂a trzecie miejsce w艣r贸d uczni贸w szk贸艂 艣rednich w olimpiadzie Promocja Zdrowego Stylu 呕ycia rozwi膮zuj膮c test sk艂adaj膮cy si臋 z 30 pyta艅 z biologii, chemii, dietetyki i ekologii.

Dzi臋kuj臋 Wam za zaanga偶owanie, opiekun ko艂a Ewa Kmie膰

Skip to content