Wycieczka do Warszawy i Teatru Muzycznego ROMA

Dnia 11 lutego br. uczniowie klasy I Bp z koleżankami i kolegami reprezentującymi klasy I Bg i I Cg wraz z opiekunami, paniami Agnieszką Kuligowską, Moniką Molińską i Beatą Marczyk udali się na wycieczkę do stolicy naszego kraju – Warszawy.

Wietrzna pogoda nie przeszkodziła im w spacerze po Warszawskiej Starówce, przejściu pod Pałac Prezydencki, krótkiej wizycie w Bibliotece Narodowej i przy Grobie Nieznanego Żołnierza oraz zakupach w Złotych Tarasach. Uwieńczeniem wycieczki było obejrzenie przedstawienia pt.”Alicja w krainie czarów” w Teatrze Muzycznym ROMA. Niektórzy na chwilę również przenieśli się do magicznej krainy Alicji, biorąc czynny udział w przedstawieniu. Młodzież wróciła do Radomska w godzinach wieczornych w wyśmienitych humorach.

Skip to content