Wycieczka do Warszawy i Teatru Muzycznego ROMA

Dnia 11 lutego br. uczniowie klasy I Bp z kole┼╝ankami i kolegami reprezentuj─ůcymi klasy I Bg i I Cg wraz z opiekunami, paniami Agnieszk─ů Kuligowsk─ů, Monik─ů Moli┼äsk─ů i Beat─ů Marczyk udali si─Ö na wycieczk─Ö do stolicy naszego kraju ÔÇô Warszawy.

Wietrzna pogoda nie przeszkodzi┼éa im w spacerze po Warszawskiej Star├│wce, przej┼Ťciu pod Pa┼éac Prezydencki, kr├│tkiej wizycie w Bibliotece Narodowej i przy Grobie Nieznanego ┼╗o┼énierza oraz zakupach w Z┼éotych Tarasach. Uwie┼äczeniem wycieczki by┼éo obejrzenie przedstawienia pt.ÔÇŁAlicja w krainie czar├│wÔÇŁ w Teatrze Muzycznym ROMA. Niekt├│rzy na chwil─Ö r├│wnie┼╝ przenie┼Ťli si─Ö do magicznej krainy Alicji, bior─ůc czynny udzia┼é w przedstawieniu. M┼éodzie┼╝ wr├│ci┼éa do Radomska w godzinach wieczornych w wy┼Ťmienitych humorach.

Skip to content