Wycieczka do Warszawy i Teatru Muzycznego ROMA

Dnia 11 lutego br. uczniowie klasy I Bp z kole偶ankami i kolegami reprezentuj膮cymi klasy I Bg i I Cg wraz z opiekunami, paniami Agnieszk膮 Kuligowsk膮, Monik膮 Moli艅sk膮 i Beat膮 Marczyk udali si臋 na wycieczk臋 do stolicy naszego kraju 鈥 Warszawy.

Wietrzna pogoda nie przeszkodzi艂a im w spacerze po Warszawskiej Star贸wce, przej艣ciu pod Pa艂ac Prezydencki, kr贸tkiej wizycie w Bibliotece Narodowej i przy Grobie Nieznanego 呕o艂nierza oraz zakupach w Z艂otych Tarasach. Uwie艅czeniem wycieczki by艂o obejrzenie przedstawienia pt.鈥滱licja w krainie czar贸w鈥 w Teatrze Muzycznym ROMA. Niekt贸rzy na chwil臋 r贸wnie偶 przenie艣li si臋 do magicznej krainy Alicji, bior膮c czynny udzia艂 w przedstawieniu. M艂odzie偶 wr贸ci艂a do Radomska w godzinach wieczornych w wy艣mienitych humorach.

Skip to content