Mamy聽 sukces

Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Piotrkowie Trybunalskim聽 poinformowa艂a, 偶e ucze艅 Zespo艂u Szk贸艂 Ekonomicznych w Radomsku – Hubert聽 Zi臋ba z klasy聽 II B聽 zakwalifikowa艂 si臋 do etapu聽 wojew贸dzkiego I V Edycji Og贸lnopolskiego聽 Konkursu Wiedzy聽 o Prawie聽 Wyborczym 鈥濿ybieram聽 Wybory鈥.

Celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego w艣r贸d uczni贸w, propagowanie idei udzia艂u w wyborach oraz 艣wiadomego uczestnictwa w procesie wyborczym. W tym roku do konkursu przyst膮pi艂o聽 20 uczni贸w naszego 鈥濫konomika鈥, kt贸rzy przygotowywali si臋 pod opiek膮聽 p. E. 呕akowskiej. Etap聽 szkolny polega艂 na rozwi膮zaniu testu wiedzy sprawdzaj膮cej聽 znajomo艣膰聽 Kodeksu wyborczego. Hubert聽 osi膮gn膮艂 najlepszy wynik nie tylko w naszej szkole, ale pokona艂聽 r贸wnie偶 uczni贸w innych szk贸l ponadgimnazjalnych . 聽Teraz聽 przed nim kolejny etap polegaj膮cy na napisaniu pracy na okre艣lony temat. Serdecznie gratulujemy i 偶yczymy dalszych sukces贸w.

Skip to content