Mamy  sukces

Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Piotrkowie Trybunalskim  poinformowała, że uczeń Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku – Hubert  Zięba z klasy  II B  zakwalifikował się do etapu  wojewódzkiego I V Edycji Ogólnopolskiego  Konkursu Wiedzy  o Prawie  Wyborczym „Wybieram  Wybory”.

Celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego wśród uczniów, propagowanie idei udziału w wyborach oraz świadomego uczestnictwa w procesie wyborczym. W tym roku do konkursu przystąpiło  20 uczniów naszego „Ekonomika”, którzy przygotowywali się pod opieką  p. E. Żakowskiej. Etap  szkolny polegał na rozwiązaniu testu wiedzy sprawdzającej  znajomość  Kodeksu wyborczego. Hubert  osiągnął najlepszy wynik nie tylko w naszej szkole, ale pokonał  również uczniów innych szkól ponadgimnazjalnych .  Teraz  przed nim kolejny etap polegający na napisaniu pracy na określony temat. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content