Mamy  sukces

Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Piotrkowie Trybunalskim┬á poinformowa┼éa, ┼╝e ucze┼ä Zespo┼éu Szk├│┼é Ekonomicznych w Radomsku – Hubert┬á Zi─Öba z klasy┬á II B┬á zakwalifikowa┼é si─Ö do etapu┬á wojew├│dzkiego I V Edycji Og├│lnopolskiego┬á Konkursu Wiedzy┬á o Prawie┬á Wyborczym ÔÇ×Wybieram┬á WyboryÔÇŁ.

Celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego w┼Ťr├│d uczni├│w, propagowanie idei udzia┼éu w wyborach oraz ┼Ťwiadomego uczestnictwa w procesie wyborczym. W tym roku do konkursu przyst─ůpi┼éo┬á 20 uczni├│w naszego ÔÇ×EkonomikaÔÇŁ, kt├│rzy przygotowywali si─Ö pod opiek─ů┬á p. E. ┼╗akowskiej. Etap┬á szkolny polega┼é na rozwi─ůzaniu testu wiedzy sprawdzaj─ůcej┬á znajomo┼Ť─ç┬á Kodeksu wyborczego. Hubert┬á osi─ůgn─ů┼é najlepszy wynik nie tylko w naszej szkole, ale pokona┼é┬á r├│wnie┼╝ uczni├│w innych szk├│l ponadgimnazjalnych . ┬áTeraz┬á przed nim kolejny etap polegaj─ůcy na napisaniu pracy na okre┼Ťlony temat. Serdecznie gratulujemy i ┼╝yczymy dalszych sukces├│w.

Skip to content