OG艁OSZENIE WYNIK脫W聽 EGZAMINU POTWIERDZAJ膭CEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

Dyrektor szko艂y informuje, 偶e ze wzgl臋du na czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu o艣wiaty聽 艣wiadectwa potwierdzaj膮ce kwalifikacj臋 w zawodzie聽 b臋d膮 wydawane聽 uczniom聽 聽po wycofaniu stanu zagro偶enia epidemicznego i powr贸ceniu szk贸艂 do funkcjonowania聽 w standardowym trybie.

Osobom, kt贸re nie zda艂y egzaminu 聽potwierdzaj膮cego聽 kwalifikacj臋 w zawodzie聽 w 聽dniu 20 marca 2020 r. zostan膮 wys艂ane informacje z wynikami 聽poprzez聽 dziennik elektroniczny Librus.

Jednocze艣nie informuj臋,聽 偶e osoby kt贸re nie zda艂y egzaminu w sesji聽 stycze艅-luty 2020 r.聽 b臋d膮 mog艂y z艂o偶y膰 deklaracj臋 ponownego przyst膮pienia do niezdanej/niezdanych cz臋艣ci tego egzaminu w sesji czerwiec-lipiec 2020 r. do 31 marca 2020 r. ( druk deklaracji do pobrania na stronie internetowej szko艂y - www.zseradomsko.edu.pl ).

Deklaracj臋 ponownego przyst膮pienia do niezdanej/niezdanych cz臋艣ci tego egzaminu w sesji czerwiec-lipiec 2020 r. b臋dzie mo偶na z艂o偶y膰 r贸wnie偶 w formie elektronicznej przesy艂aj膮c skan albo wyra藕ne zdj臋cie podpisanego dokumentu na adres e-maila szko艂y: sekretariat@zseradomsko.edu.pl

DEKLARACJA - POBIERZ TUTAJ

 

Dyrektor szko艂y

Ma艂gorzata Ko艂odziejska

Skip to content